Prijava

moze, mada nije zanimljivo...ima dosta likova sa jednom definicijom i prosekom preko 100 recimo...mozda tako treba

Bio je ovakav predlog, ali iz Sos-ovog razloga je bolje ne uvoditi ga.

Ma,decko samo predlaze da postoji sortiranje u meniju "Autori" i po ovom kriterijumu,ako je izvodljivo zasto da se ne odradi?

Слажем се са људима! Не знам ког сам аутора запазио, има нешто ситно дефиниција, а просек као да је мешавина Тесле и Коперникуса (с тим да су дефке просечне).

Ups, obrisah prvi post.
Da ponovim:
Moj predlog je da se u meniju "Autori" postoji sortiranje i po proseku osim po broju definicija, popularnosti, aktivnosti i registracije

Jebe lud zbunjenog. :)

tek ce onda ispsasti frka oko brisanja definicija koje su prosle sa slabijim rezultatom :)

I ja sam za, predlagao sam to milion puta. Znamo popularne autore sa dobrim prosekom, nije ih tesko ni naci, ali one koji pisu malo i retko (a dobro), vrlo je tesko naci. Ili pretplata na autore, bilo sta sto ce olaksati pretragu za dobrim autorima, jer ko pise dobro - uglavnom pise dobro uvek (i obratno).
Najbolje oboje, i sortiranje po proseku i pretplata na autore.

Јовичић
pre 7 sati

I ja sam za.

+1

Protiv. Jebao vas prosek. Prosek nije uvek merilo kvaliteta, jer mnogi imaju definicije koje nemaju nijedan minus, ali je zato defku videlo svega desetak ljudi.
Da ponovim - jebao vas prosek.

И ја сам за, аутори и треба да буду самокритичнији према себи и да пажљиво прегледају своје дефиниције. Ионако се стално жалите како се гомилају срања :)

Кад смо већ код тога , ја планирам да очистив велики део мог срања овог лета , спичићу велики део дефиниција. Бар 20ак.