Prijava

Обећао сам био да ћу да одем и издржао сам једва месец дана.

Заслужујем да ме одерете од зезања. Навалите ! :)

хахахахаххаххахаххахаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

дукатлијооооооооооооооооооооооооо
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

хаххахаха

а још си и тему отворио хахахахаха

дукатлијо!!!!!!!!!!!!!

хахахах

пс-добродошао назад ;)

Au,brate....molim modove da ne zakljucavaju,moram smisliti nesto kreativno,po prvi put mazohista na sajtu :))))

Чича , хвала :)

Данкане , дај све од себе :)))

Slažem se sa Dankanom. :)

Peki, pogrešio si i u naslovu teme :)
Drhtale ti ruke od predstojeće zajebancije :)))

Naravno,salim se :).

Dobrodosao ti nama,nacice se vec neko ko ce te zajebavati,nisam ja od tih :)

Сад мораш да смислиш исто тако креативан и театралан разлог за остајање на сајту (имао сам прилике да читам твоје ,,опроштајно'' писмо). :)
Дедер, покажи се. :)

Гамби , не видим грешку , мајке ми :)))

E smaraču jedan.Saće dupe da ti pomere ovi ovde :D

ВРАТИЛО СЕ КУЧЕ У ДВОРИШТЕ, ГАЗДА ИПАК НИЈЕ СТАВИО ДОВОЉНО ДУГ ЛАНАЦ!

Ма управо сам прочитао коментаре са тог срања... шта да се ради , знао сам да ће тако да буде...

Ма нисам мог'о да издржим и то ти је ...

ниси пеки јак човјек...немаш ријеч болан ! ;)

Иди да поделиш плусеве на све добре дефке које си прочитао у претходних месец дана снајперисања. :))

Svaka cast, ja ne bih ni mesec dana izdrzala garantovano. :)))

Стивене , да сам стварно радио то , било би ми много лакше... сад немам појма шта да оцењујем , куцам имена ДОБРИХ аутора и гледам шта су писали за то време...

Stiven je u pravu!Odmah da das pluseve i poomiljenis Einsteinu sve definicije,nema dovoljno duplih naloga covek,a nije dugo imao jednu od svojih glupih definicija kao definiciju dana...

Cek',ovo nije tema "Razvalite Einsteina i trkace za defku dana od zajebancije"?Ja se onda izvinjavam...

Јесте, да.
:р :)

Е Пеки где ти је карактер??? Ја сам мислио да ћеш издржати барем 6 месеци.
Нема везе, добродошао назад. :)

Данкане. :))
И са Влексом ћеш се намучити, ако планираш и њега да оцењујеш, пошто је он у последња 3 три дана избацио 100 дефиниција. Е види и ја погреших аутора...