Оно што их краси и прва асоцијација на њих је да су "редовно ажурирани". :)
Наравно то се сазна након кратрајне радости што нека фирма/удружење/установа уопште има свој сајт. Web 2.0 могућност не бих ни да коментаришем.
П.С. У доњем десном углу је датум дефиниције, и искрено се надам да ће она имати само својство сведока једног минулог времена. :)
Како то мислите зграда је срушена? Па на сајту лепо стоји да се налазе на тој адреси.
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Dobra +
Или још горе кад видиш на сајту неких новина последњу вест објављену пре пар година. :)
http://vukajlija.com/under-construction , И мене то нервира
Па стварно к'о да их неко тера с мотку!
Nisu to domaći sajtovi, već zapušteni sajtovi, a takvih imaš i kod nas i u inostranstvu kolko hoćeš, samo što niko od nas ne svraća na te strane zapuštene sajtove, pa imaš pogrešan utisak da se to dešava samo kod nas. Realno, ima zapuštenih sajtova, ali ima i onih koji rade odlično i ažurno. Inače nerviraju me veoma česte definicije tipa "to nema nigdje, već samo u Srbiji" - pa onda krenu s pljuvanjem.
Ни ја не волим такве дефиниције, али ово није једна од њих. :)
Прочитај и Корлеонеову (међусобно се употпуњују), ако ће да буде јасније. Пази, нисам рекао да тога има само код нас, и наравно да има ажурираних и квалитетних сајтова, већ констатујем (не пљујем), немар који је итекако карактеристичан за нас, а огледа се између осталог и у не ажурирању сајтова. Понављам: који ђаво их праве ако немају шта да изнесу, или их поставе и то тако зврји и по неколико година. А, није да су за те ствари потребне неке сировине, рудна богатства или страни капитал.
Надам се да се разумемо. :)