Raznorazna pitanja

  1. Ниси? :Д

    Што се тиче твог поста - шта ћеш, свакаква гамад има интернет...

  2. "Afrikanci ne mogu biti ni u kom slučaju, kao što se na slici vidi to su bele kosti" - сјајно запажање. :)

  3. Ахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха
    Краааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааљ!!!!!

  4. Скраћеница од "магистар". Је л' "мр." или "мр" (вез тачке) ?

  5. Без тачке.

  6. Молим. Ту смо да се помажемо ;)

  7. Mene zanima sledeće:

    Da li se u kladionici ostavlja bakšiš? Ako igrač podigne neku lepu svotu novca, da li ostavlja nekome bakšiš? I kome? Osobi koja prima uplate?

    Pitanje dolazi od osobe koja nikad nije ušla u kladionicu, ali čiji otac večito tamo visi.

  8. nije obavezno, ali svaki radnik u kladionici to očekuje, isto kao i konobar otprilike.

  9. nije obavezno, ali svaki radnik u kladionici to očekuje, isto kao i konobar otprilike.

    Iskustvo je čudo... :)

  10. Увек се оставља онај "вишак" Изађеш нпр, 4530, оставиш триес кинте. Ако је нека још већа свота преко 10000, остављаш 100 кинти па и више.

  11. http://en.wikipedia.org/wiki/Headlock

    је л' се разуме неко у рвање? Конкретно ме интересује овај потез као се каже на српском:

    Headlock:

    Circling the opponent's head with an arm, especially from the side. Also called a rear Chancellery.

  12. ne znam na srpskom, znam na japanskom xD

  13. Ovo gore je španska kragna.

  14. Хм... Вероватно може шпанска крагна. :) А, Мерси, јеси сигурна за гриф?

  15. Pa mi smo kao klinci to zvali ''uhvatiti u grif''. Al jbg, opet ne znam koliko je rasprostranjen izraz (a i ovdje nije definisan :)

  16. Хвала, хвала. :)

    Људи, дајте неки српски сленг за психијатра. :) Стао ми мозак, не пада ми ништа на памет.

  17. Hahahahahahaha, može "doktor Glavić" :))))
    Ma, nemaju Srbi sleng za psihijatra, šta ti je :)))

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.