Raznorazna pitanja

  1. Доктор за главу? :)

  2. Ма, мора да има нешто. Што каже Пеки, доктор за главу, јебем ли га... :)

  3. Doktor Čuk-čuk? ;)

  4. Људи, где је Вода Вода? о.О

  5. Психић, псиџа?

    Е, да, да ли се човек који верује у Бога, Вишу силу или штагод, али не припада ниједној религији, назива теистом, деистом, или некако треће?
    Не, није агностик, никако.

  6. Ако верује у бога који и дан данас држи све конце у рукама - онда је теист. Ако верује да је бог/виша сила створила универзум, али након тога ниш друго није урадила - онда је деист.

    Будући да све религије верују у овог првог, онда је вероватно деист одговор који тражиш.

  7. Džimi je deist, on će bolje da odgovori da l je to to. :) Liči da jeste.

  8. Мислим да је психић.

  9. Ko, Džimi? :)

    Miriše mi na banane. :)

  10. Деизам је кад знаш да Бог постоји, али знаш и да не утиче на дешавања на земљи. Створио је универзум, па сад гледа пренос на својој плазми и грицка кокице, али га заболе пимпек да реагује.

    У праву сте, може ''психић'', благодарим. :)

    Елем, имам да преведем неки израз ''on heat'' = if a female animal is on heat, her body is ready to have sex with a male

    Чуо сам да ми кажемо за мачке и кучиће ''у терању'', је л' тако? Е, сад, имам и варијанту да попуним за коње и јелене. Је л' се користи за њих неки други израз или је исто ''терање'' у питању? :))

  11. Мени нико није одговорио на питање: Где је "Вода Вода"?

  12. У ком смислу? :) Имам једну у фрижидеру.

  13. Производи се и даље?

  14. Елем, имам да преведем неки израз ''on heat'' = if a female animal is on heat, her body is ready to have sex with a male

    Па преведи "напаљена" :))

  15. Не знам. У тој флаши правим цедевиту. А купих је пре месец дана сигурно.

  16. Ја нигде не могу да је нађем, баш нигде... Значи ипак се производи, хвала на одговору. :)

  17. Види ову кокошку што је напаљена, оклизнула се после пола метра ;)

  18. Је л' зна неко да ли и даље излази онај хрватски часопис о играма, PC Play?

  19. Људи, атеиста негира постојање Бога или верује у његово постојање, али га не признаје?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.