Transfer blama

  1. Koliko su mi jadni ovi degeni sa kečerskim zahvatima. Oni ne jebu.

  2. hahaha što im neko ne dade neko blato da upotpune?
    edit: i ovo s prethodne strane, strašno :)
    http://vukajlija.com/forum/teme/16661?strana=138#post_1099032

  3. Ovo skroz dobro pjer :)))
    a ovaj lik
    http://www.youtube.com/watch?v=so-9fNXz6fo
    ima milion njegovih na YT

  4. NE DIRAJ MI PERICU PANDANA! ON VOZI PASSAT I SLUŠA SEKU, PUCA CEO GRAD KAD ON ĐEPRO I STANE NA SEMAFOR!

  5. loollololololo,, on je tvoj PANDAN iz kraja :) Ako je dđirava stigla iz čajne može i on iz madrida ollololololoollo

    Jel jebe perica?

  6. lololo! Ko mu jebe mater!
    edit. mislim da JEBE!

  7. Perici je neko bacio crnu magiju :/

  8. Jbg Perice, jbg...

  9. Jbg Perice, jbg...

    A mogli smo tako puno, i tako daleko, pa i gol si dao ne znam šta ti posle bi... posle je i Ćirić sjebo

  10. Милице, не буду љубоморна...

  11. Milice, rospijo ljubomorna!

  12. hahahahha ali pogledajte lika, kao da je ispirao sebi mozak tozovcem jedno 3 dana bez prestanka i pao u permanentnu depresiju!

  13. Ovi su se upoznali kod plastičnog hirurga u čekaonici, jao vidi srceeeee

  14. Trve love zaborava nejma...

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.