Transfer blama

  1. bilo reme, sad ti je aktuelan onaj snimak sa recitatorima Đinđićevih misli i promisli.

  2. I ovo je bilo reme :D

  3. Реме , где ти је Јабучило?Дај нађи га ако можеш да одиграмо текму

  4. evo sad ću :D
    EDIT: Nađoh ga, ajde šalji.

  5. Svi komentari na CNN-ovom sajtu...

  6. E jel ima još neki Zerbski (srpski) Pink Floyd tribjut bend a da nije onaj Ciga Floyd i oni sa svadbe.

  7. http://vukajlija.com/posteri/kaizenova-79868.jpg?1300467899

    Извини Стефане, ал' морао сам. Јебига.

  8. ovo iznad što je Peki okačio

    +1

  9. Stefane, molim te idi podhitno na neko lecenje.. Izgleda sam sam pogresio kad sam reko malopre da se razlikujes na neki nacin od ostalih i da si mi cudan.. Razlikujes se malo vise. STOP UVLACENJU I ULIZIVANJU!

  10. Koji kurac!?
    Kome se bre uvlačim i ulizujem!?
    Zar niko na sajtu ne kapira da je sve jebena zajebancija??

  11. Ма јок, не улизује се човек ником. Само је постер глуп до бола.

  12. Koji kurac!?
    Kome se bre uvlačim i ulizujem!?

    Pa ja ne znam kad nekom neko TEPA CALE, JEBAC BRATE, JEBI MU KEVU, JA SAM UVEK ZA SEBE #1 i ostale gluposti sto si napisao moze u neku ruku da bude ulizivanje druze! Nije valjda da imas toliko VELIKO misljenje o nekoj osobi!!

  13. Upravni odbor kluba Radnički 1923 iz Kragujevca doneo je odluku da se prihod od prodatih ulaznica sa ekipom Zemuna nameni narodu Japana.

    „Fudbalski klub Radnički iz Kragujevca,u ovim teškim vremenima za srpski sport uopšteno, nalazi način da koliko je moguće pomogne i drugima. Sportske manifestacije su mesto gde može javno da se iskaže solidarnost i nakon Kraljeva mi ćemo pokušati da prikupimo sredstva i za pomoć stanovništvu Japana“, rekao je Dragoljub Lekić, predsednik kluba.

    Dobro će Japancima doći tih 20 evra od karata...

  14. Dobro će Japancima doći tih 20 evra od karata...

    Pa mora da pomažemo ljudima kada su obećali da neće odustati od investicija i humanitarnih pomoći u našoj zemlji! Mi njima 10 kinti oni nama hiljadu.

    Ali nije bitna količina novca, bitna je briga o bližnjem svom. Kakva splačina!

  15. Jezivo. I baba Sera će se odreći svoje dnevnice?

  16. Baš me zanima da li će objaviti koliki je prihod od prodaje karata.70 posto ljudi će ući na stadion preko ograde, a oni pošteniji će da daju redaru 50 kinti za pivo.Ako bude išla banda iz Zemuna, oni će još i da naplate to što su došli.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.