Разноразно питање

  1. Trajfo i dalje sanja da ga Vuk traži po Bg da ga bije.

  2. Vidim naceo sam neke rane

  3. Koji je koren reči šne i zašto ta reč tako mutavo zvuči?

  4. Šnenokle (etimološki), su dakle slastica koja potječe iz Austrije, (njem. Schneenockerln), a što bi ja u slobodnom prijevodu preveo kao sniježni žličnjaci

    pa germansko govno mora da zvuči mutavo kad dolazi od tih poremećenih slepaca

  5. Schnee znači sneg. Zašto pobogy ostaviti reč šne ?

  6. Efikasnije je. Šta je uopšte alternativa, ulupano belance? Ovako kažeš šne i prejebeš to sranje. Mislim ako si već tolko gej da ti je u svakodnevnom govoru neophodna reč za taj pojam.

  7. Ne znam šta bi rekao, pa ću izvaditi keca iz rukava:

    Pišete gluposti

  8. Vidim da se mahom koristi severno od Dunava, sad mi je sve jasno.
    Pola mađar, pola ustaša, pola nacista, gore nego gej tbh.

  9. Ovo gejeva što znam je prilično gotivno

  10. Nikad neću razumeti taj pastoralno provincijalni prezir prema nemačkom, gramatika i logika jezika je pod konac, odstupanja minimalna

  11. Meni to dođe nekako iskonski, urođeno, ne znam zašto, mrzim nemački rod i porod, mitologiju, istorijat, mentalitet. Neki praslovenski instinkt me nagoni na to.

    A loži me Arminije i Teutoburška šuma.

    го фигуре

  12. Šmokljo kad odeš u Beč jednom, posetiš muzej obavezno https://www.khm.at/en/

    Popneš se stepenicama na prvi i možeš levo ili desno, svejedno praviš pun krug naravno i sve prođeš, desno žabarija, golotinje, bahusi piju vina, cure se stišću za sise, deca jedu grožđe, slavi se Hrist, život, večni život, sunce i toplota, meki, pastelni tonovi...Preko Španaca i Flamanaca, Murilja i Rubensi, sličan manir...Do van Ajka, Brojgela, Boša...Jednom rečju ljudi koji podsećaju na hijene i islužene konje, kojekakvih mitoloških napasti i čudovišta, mrak, krv i krutost života. Tu na tih par stotina kvadrata shvatiš Evropu i narode bolje nego igde.

  13. Nmž da imaš averziju prema jeziku koji te upoznao sa glasovno sinhronizovanim akcionim filmovima na vhs

  14. I nazivima za sve alate ikad

  15. Gledao danas totalni obrt, jel ono beše Kirilov išao na to?

    Javi nam kad budeš da ispratimo

  16. Ima neko ovde da se razume u elektriku, instalacije..?

  17. Samo golo basic šta treba?

  18. Prvo mi je počeo komp da se puši (nije paljen tri dana), valjda kondenzator na napajanju. Onda su i sijalice riknjavale čim se upale, a i ruter za kablovsku je crko. A svi osigurači stoje normalno ni jedan nije iskočio.

    Pre oko nedelju dana crkla mi elektrika koja otvara garažna vrata, isto osigurači nisu reagovali. Vrv je zrelo da neko pogleda instalacije stare su fazon 50 godina

  19. Slab napon rekao bih, prvo stradaju manji i osetljivi potrošači, el se žalio neko od komšija na slično?

"Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora

Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su Metak i Vokabular na jednoj, i zabavnih Srbovanje i Kobaja Grande na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni “user-created content” (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!"

BiznisBlog | 26. decembar 2007.