Prijava

Pozz

jel ima neka varijanta za srinkovanje fotki (all together varijanta) ali bez da se smanji rezolucija (kvalitet moze)

Imam nekih 50fotosa teskih 80mb, da ih smanjim na do 20mb da stanu u jedan gmail. Da ne mora se koristi wetransfer i sl.

nasao foru jbt

win button+prt src pakuje u folder direktno (prvi put ovo vidim)

1 – Press the Windows key and the Print Screen key at the same time.

Note: The Print Screen key is usually labeled either PrtScn, PrntScrn or Print Scr, depending on the keyboard.

al u kurcu, ostaje ista veličina.

nasao foru

uzmes sve fotke preko ejsidisi smanjis na fazon 50%, zatim ih isto na asdsee povecas na zeljenu native rezoluciju bukv dobijes isti kvalitet u 2-4x manjoj zapremini

i bit it

kolko bilo kad se zipuje?

pre zipa 120mb za 80 kom, zipovano na difolt isto

smanjis ih onda ko sto kazes.

ovo povecanje posle, nemoj se jebati sa tim, nista ne donosi kvalitetu.

umanjuje kvalitet jasno mi je, al onaj ko treba vidi slike ocu da budu full skrin cela poenta

al zipa ako 1920x1080 uradis snip tool umanji za 3-4 puta ne gubi rezoluciju ni kvalitet ili vec zavisno od fotke, bukv to trazim

jbg moz i to ali 70-80 fotki puta snip tool treba klikces ko magarac

sa 1,46mb preko snippng tool smanji na 340kb.

Isti preview ista rez isto sve.

mora se smanji ili rezolucija ili kvalitet (postane mutnija i kvadratici kad zumiras) ako oces smanjis MB slike, koju zip vec ne moze da smanji dodatno.

razvlacio je preko ekrana ili ne isto je.

snalazis se :)

poslacu ti da vidis o cemu se radi jbg

bukv uzmes otvoris fotku napravljenu u 1920x1080 od 2mb, uradis prt screen u win i pretvoris je u 400kb sa minimalnom distorzijom

evo sad sam nasao sa viberom, radi dobru kompresiju, podignes fotke nesto malo umanji rez sa 1920 na 1600, ali smanji sa 1.46 na 200kb

bukv kao na yt kad uradis upload od 2gb i vratis flw sa 50mb taj rad samo za slike e to trazim

Je l' radio neko od vas sa mekikama. Ili neko bliži vaš, ono da znate detalje. Da l' se isplati, koliki broj dnevno prodatih je isplativ i sl. tajne zanata.

Negde čujem da je vrh isplativo, neki pričaju nema veze sa vezom. Uvek me zanimalo.

Zasto je dr Vuk pao onako nemilost? Da li je njegovo regularno ponasanje konacno doslo na naplatu ili je nesto movo izveo bio u medjuvremenu?

Nemoj brate, nemoj me vraćati u tu ružnu prošlost! Odgovor na tvoja pitanja ti je kao rupa bez dna, što više uplivaš u taj bezdan više ćeš se u nj izgubiti. Poslušaj savet i ne lutaj u suton, već okreni ka istoku i znaj da fleševi me pucaju