Kupujem / Prodajem / Menjam

  1. Nash, za šta ti treba kondenzator?

  2. Sad ću ja nekako da to sumiram.

    enemyofthefreeworld

    PRODAJEM Micubiši Lanser, '92. godište, 1.5, 90 konja, skoro farban, dobre gume + dve zimske redovno servisiran, prešao 242 000. Registracija do 2014.

    Natnat

    PRODAJEM Cepterov usisivač, plaćen 250 evrića, korišćen dva puta po par minuta, čisto probe radi, znači nov novcijat.
    Pitajte mame, možda im baš ovakav treba.
    Cena 150 E

    Radijacija

    PRODAJEM LG GM360 Viewty Snap, Baterija traje 4-5 dana, korišćen lično, pravi fenomenalne slike, bele boje, telefon NIJE android nego java.
    Otključan sa VIP za sve mreže, dakle rade i kartice telekoma i telenora bez problema otključano u VIP-u ne u servisu.
    Bez memorijske kartice. Uz njega ide punjač naravno, usb kabal i slušalice sa mikrofonom.
    CENA 30E

    Tandrcak

    PRODAJEM Memorijska Kartica microSDHC 8G
    CENA 500 RSD

    _AJAX_

    PRODAJEM rakiju šljivovicu do 15 godina staru, jaku,
    sazrelu u buradima od šljive požegače, madžarke i
    čačanke. Bez aditiva, šećera, pečeno tradicionalno u
    prađedovom kazanu. Snažna, pitka, delimično obojena od bureta.
    CENA Na litar 450RSD, za Bosnu 5E. Preko 50 litara cena 400RSD. Moguć dogovor
    Malinovača, orahovača 10E.

    Триша

    PRODAJEM средњевековни мач, јефтину реплику, не може озбиљно да се мачује с њим због лошег баланса и тежине, али може да буде украс и евентуално ако пригусти може да стане у кола па да служи као помоћно средство при договорима, једноипо ручни мач је у питању и прављен је као имитација мача из Пасауа из 14. века.
    CENA 35E

    Shomy23

    PRODAJEM Nokiu 6500 slide. Kupio sam nov, pa mi ne treba, koristio sam ga tri godine, letos sam mu menjao flet kabl i zvučnike. Radi super, samo mu je baterija malo slabija. Uz njega ide usb, sluške i punjač. Šaljem u kutiji od soni eriksona k700i.
    CENA 2500RSD

    .Vule

    PRODAJEM Nokiu c5 - CENA: 45E
    Nokiu c7 - CENA 7000RSD

    Nash Bridges

    KUPUJEM kondenzator 120-156uF 220-240v

    Ako je neko zainteresovan neka se obrati autorima na PVT za više informacija.

  3. Dzoni, izbrisi moj oglas.
    Ne prodajem.

  4. Ja, kao na limudu da dam POZITIVNU (najpozitivniju mogucu) ocenu Dzoniju Kurajberu za sat G-Shock koji sam putem ove teme kupio od njega.

    KUPUJTE OD OVOG COVEKA!!! Sta god da prodaje!:)

    I dobro, jel oce neko da kupi skoljku od golfa dvojke, audija kvatra, jedan ceo audi 90 dizel razjebani, i pun kurac delova za audije 80/90/kvatro i mecku 124 200 dizel crko motor, najverovatnije prezubio na gasenju.

    DSCLAIMER:

    Kola sam vozio i koristio JA i moja familija, a to znaci da im je uzeta dusa. Terano je sve dok ne crkne i preko toga. ALi ako neko ima dobru volju nek me pita ja cu me sve kazem posteno sta i kako je...

  5. To jedino da prodaš nekome ko ima dvorište. Vidi kako lepo može da bude :)
    http://blog.helloukraine.net/wp-content/uploads/2012/08/1.jpg

  6. A Bos pumba, a glava za 1.6 D, a enterijer kompletan, a kuka, a felne, a, a, a?:)

    Kupujte kod mene, muskarci i zene, niske cene da mi poso krene, muskarci su ko komarci, ubodu pa odu neki ka brodu neki u Ilinu Vodu, grad za rakiju, vino, kineska kreda, za komarci muvebuve...

  7. Ај се мењамо уз доплату? хД

  8. Ovog Dzonija bas hoce vukajlija. Dobi zenu, sad prodade sat, sta je sledece..? :D

  9. Јел има неко ракију?

  10. Kakva ti treba? I koliko?

    Nemam ja, al moj drugar pravi i prodaje svakakve. I za piće i masažu (komova).

  11. Па пази, преферирам дуњу, шљиву стандардно, али и остале су ми у реду и долазе у обзир. Само за шљокање. Ајде ако је цена одговарајућа можемо да се договоримо, шаљи пвт.
    За почеткак бих узео флашу до две, да се то све лепо испита, а за касније видећемо...

  12. Dobro čim se budem čuo sa njim šaljem ti pvt.

  13. Продајем HTC Desire 200
    Цена: 70€
    Купљен у теленору и само може теленорова картица
    Узет у августу месецу у одличном стању и под гаранцијом
    Контакт: 062 240 417 или пвт
    Испорука: post express-ом

    Спецификацију погледај овде

    http://www.htc.com/managed-assets/shared/desktop/smartphones/htc-desire-200/marquee/htc-desire-200-black-en-slide-01.png

  14. Још нико није понудио ракију? Ало бре!

  15. Продајем лоу профајл графичку, ати хд 5450 с пасивним хлађењем, да не паламудим, ова:
    http://i.imgur.com/ZMDQOme.jpg?1?6734

    шљака перфектно, купљена нова пре годину и по као привремено решење док се не скупи кинта за бољу, одавно сам загубио гаранцију аџаџа, али у суштини, шљакала је код мене финих скоро годину дана, фурао се скајрим, масс еффецт 1,2,3, бетмени, песови, менаџери све без јебемти, али кад је већ у питању крајзис 2 или нека тако слична захтевнија, типа фар крај 3, е онда курац. Оћу да кажем да графичка није за захтевне игрице.
    Одмарала неких можда 5 месеци у оригиналној амбалажи, и данас сам је убацио и ево принт скрина горе. Ко пуцкица је:)
    Па, ко хоће, нека издвоји 2 црвене и нек се јави у пвт. Љубац!

    Едит: Чувао сам је за резерву у случају да ми рикне садашња јер немам интегрисану на матичној, ал нема везе, требају ми паре, а празници нам стижу, празници нам стижу!

  16. Манијак

    Имам исту у компу већ две године шљака одлично, препоручујем.

  17. да рифрешујем

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.