Kupujem / Prodajem / Menjam

  1. Treba mi za rodjaka Soni 3 jevtina ? prodaje li ko ?

  2. Prodajem knjige. Imam dvadesetak naslova koje bih prodao. Naravno prodavao bi pojedinacno. Sve knjige su nove (samo procitane i odlozene) i bez ostecenja. Ako se dogovorimo slao bih postom ( postarinu placa kupac) a meni bi uplacivali pare na tekuci.
    Koga zanima nesto vise nek salje na pvt.

  3. Prodajem Sony Xperia J ispravan za 100 evra

  4. ja i dalje nudim vukajlijašima dragim
    sony dvojku, sa dva džojpeda i original igricama, iako kabl malo zeza, ono kad se pomeri malo se boja na tv-u promeni.
    povoljno, nemam pojma recimo 3 hiljade dindži

  5. tri iljade?
    E sad se razmisljam da l' da puknem na sonija il' na bluzu kevi.
    Imas jos neki dzojped treba mi za keca?

    Konzervo PVT

  6. Конзерво, какве имаш игрице?

  7. Људи. Јел има неко тетрис. Али тетрис, е тетрис. И да му ради овај звук обавезно!
    http://www.youtube.com/watch?v=3qCXn1jBlD0

  8. Ja mislim da imam ovaj
    http://lh3.ggpht.com/_5wm4RurqAaI/SwnPrBrxaaI/AAAAAAAAARc/vwqlIO6oclk/s288/tetris_apollo.jpg

    Star ko biblija ja išo u osnovnu školu kad mi ga deda kupio, tamo negde 95 il 96 jebem li ga. Pogledaću dal mi je kući.

  9. Види. хахахахаха

  10. Ово људи, да не буде забуне. Како ми недостајееее, да ли знааааааа
    http://static.mondo.rs/Picture/317604/jpeg/Brick-Game.jpg

  11. ima kod kineza, ja uzeo pre negde za 100kinti

  12. To govno imaš i kod kineza.
    Pravi tetris ima 2 ili 3 igre. U retkim slučajevima 8 ili 12 ko onaj moj gore. Ovo sve ostalo je golo mudo.

    EDIT:I šta je smešno koj kurac?

  13. Ima da kupim ovaj tetris, zalemim mu džek za adapter, ubodem ga u struju iz zida i igram SA ZVUKOM. Da konačno pređem preko trauma što nikad nisam smeo da upalim zvuk jer troši bateriju.

  14. Чисто да напоменем да је једна трансакција на сајту извршена. Лик ми је продао ракију и могу рећи да није лоша. Чак, штавише, добра је. Грррррр. Ако видите да сам сутра неактиван да знате да сам хоспитализован због дотичне.

  15. Koju rakiju?Kupio bih ih,samo zavisi koju..

  16. Шљиву и јабуку. Јабука се жути, повукла од бурета, ал' ја само њу пијем, добар ми је укус.
    А шљива испечена ономад, бистрија од воде.

  17. Op op, konkurencija. :D

    Ja imam sljivu, pomesanu sa vrlo malo kruske. Stara 2 godine.

  18. Nokia Asha 201- 3000
    Nokia C5- 4000
    Nokia C7- 8000

  19. kupio bih komodor 64

  20. kakav si hipster onaj najgadniji

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.