Kupujem / Prodajem / Menjam

  1. Да л' је ико икад овде нешто купио-продао-заменио?

    Menjam Enemija za neko novo zajebano terorističko oružije (ili neku knjigu o tome da se obrazujem, pošto nemam pojma). Vrlo je koristan, nije puno prešao, solidno očuvan, relativno mnogo govori kad oće. :)

    Ash hadu Alla Illaha Illa Allah wa Ash Hadu Anna Muhammadan Rasool ul Allah!

  2. Лол, е ту ћеш да се овајдиш у пичку материну. лололо

  3. jebite se, nađite sobu pa se dopisujte u 4 zida....zbog vas neko ko ima ono što ja tražim neće videti moj oglas.

    kupuem NBA dresove! jebo mamu al da su original i da nisu puno nošeni, tj da se nije uvuko vaš znoj u njih pa da ne može ni da se opere

  4. Опрости Пецо :*

    kupuem NBA dresove! jebo mamu al da su original i da nisu puno nošeni, tj da se nije uvuko vaš znoj u njih pa da ne može ni da se opere

    Ово Пеца купује, не ја, ја само помажем!

  5. :*

    Al samo original, neće Peca da nosi kopie!

  6. Prodajem pojacalo i gitaru :)
    Gitara je kopija Les Paula, ali kvalitetna. Pojacalo je Marshallovo od 15w sa 4 efekta, kvalitetno.
    E, da, prodajem i creatine monohydrate firme Scitec Nutrition 100% od pola kile za 900 kinte. Nov, pod super cenom, je 1690 kinte.
    http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/SN100-Creatine-Monohydrate-100-pure.html
    Dakle, skoro duplo jeftinije. S tim sto fale 50g max. Prosto mi nije potreban jer ne treniram, pa ga prodajem...
    Exp. date je do 06.2014
    Vazi za Nis i Leskovac.

  7. creatine monohydrate

    Jel' to neka eksplozivna meterija? :-)

  8. I ja tako misleh, ali nije x)

  9. mada, sve moze da bude eksplozivna materija, samo je potrebno da sadrzi dovoljnu energetsku vrednost :)

  10. Prodajem procesor INTEL CELERON D 3.2 Ghz BOX (tako reci ima i kuler i one metalne resetke). Cena po dogovoru. Dajem i garanciju 15dana.

  11. Е пичке, ако неко има џоистик за плејстатион два, разјебали ми се дугмићи на једном и сад не могу са ортацима диграм доуп гејм док бонгујемо и грицкамо чипса.

    КУПУЈЕМ И ДВА АКО НЕКО НЕЋЕ ДА ПРОДА САМО ЈЕ'АН !

    ЕЏИТ: МА И ТРИ !

  12. СТАРО ГВОЖЂЕ КУПУЈЕМО

  13. Mercurial, za koliko prodajes dzitru i pojacalo ?

  14. Dzitru za 200e, pojacalo za 110e.
    Dzitru sam platio oko 280e, pojacalo oko 200e novo.

  15. Imam neke jakne za skuterase, ali mogu i ovako da se nose...ne propustaju vetar i kisu. U prodavnicama su 10 soma, kod mene 4,5, koliko se dogovorimo... :) Inace, model je Peso Puma, crna jakna...
    https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/386405_10151178380647998_1881375234_n.jpg

  16. Има неко ко хоће да мења бас гитару за три усне хармонике? ололо

  17. oćel neko povoljno da mi proda štapine ddr2? ali od 1 i 2 gb štapine, ne one od 512. kome ne treba ili želi da ih se reši pošto poto, pvt za dalji tok priče je otvoren.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.