Kupujem / Prodajem / Menjam

  1. e bas sam se pitao gde bi mogao da kupim amblem od lacija da zasijem na kolena od puknutih farmerki

  2. За тебе мож и јефтиније :Д

  3. Aj leba ti javi mi ako to neko kupi :D

  4. Prodajem

    http://i.imgur.com/xxo6Flb.jpg

    al s obzirom na cijenu može se reći da je poklanjam a ne prodajem.

  5. Manijake, imam ja viška RAM-a, ali je trojka u pitanju. Mogu ti dam broj čo'eka koji prodaje polovno, pa vidi s njim

  6. Prodajem telefon, GT540, ko je zainteresovan nek se javi a ja ću mu u detalje napisati šta sve dobija uz fon.

  7. Продајем три диска од Мејдена:
    - POWERSLAVE
    - FACTOR X
    - VIRTUAL IX

    Сва три су реиздања (из 1998. ваљда). Први наведен је купљен нов у књижари Вулкан (плаћен 1500 динара), а други и трећи су донесени из Лондона, кад је познаник био тамо на одмору (20 евра сам дао за оба).
    Ако има неко заинтересован, сва три дајем за 2000 динара.

  8. Kupujem stare i/ili prazne audio kasete(one obične za kasetofon). Na pvt mi pošaljite koliko imate komada i koliko novaca ištite za to sve, pa ćemo se cenjkamo :D

  9. Imam ja baš dosta ali nisu prazne. Uglavnom su to Jašar, Toma, Ljuba Aličić itd
    Ali moram da pitam ćaleta da l' hoće da proda pošto su to njegove kasetice.

  10. Kupujem Soni keca, ustvari dovljni su kablovi

  11. Drug Raja _-_

    Kupujem Soni keca, ustvari dovljni su kablovi

    Koji kablovi? Javi mi šta te zanima na PVT.

  12. Продајем ХТЦ ТАЧ 2 и ДиЏеј миксету Бехрингер... И не могу да продам. :(

  13. Enemi hoćeš GT540, uz njega dobijaš dve baterije i memorsku od dva giga. Ja ti dam taj telefon i pare ti meni tvoj?

  14. Чек да изгуглам шта је то. лололо

  15. Drug Raja _-_
    Imam ja baš dosta ali nisu prazne. Uglavnom
    su to Jašar, Toma, Ljuba Aličić itd
    Ali moram da pitam ćaleta da l' hoće da
    proda pošto su to njegove kasetice.

    Ma sve može, i onako ću da presnimim ako su baš neka sranja, mada ovo tvoje mi više liči na antikvitet... nego, da ne dižem cenu u slučaju da ćale alali to. :D

  16. Kupujem pacova mx518. Ako neko slučajno prodaje ili zna nekog ko prodaje neka me kontaktira u pvt.
    http://myego.cz/img/razer-logitech/mx518.jpg

  17. Anitikvitet nego šta! Aj ja ti sutra šaljem ptv ako je ćale zainteresovan za prodaju a verujem da jeste.

  18. Мењам пијуна за краља, будим се из дугог зимског сна.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.