Prijava

Кад год негде касним, обично једном до два пута недељно.
Не причам са таксистима јер сам углавном на телефону док ме возе ... али ми је претпрошле године један поклонио јабуку :)

Auuu :) ko uciteljici :D
http://www.youtube.com/watch?v=lFF2bkiHNVQ
Zamislite taksista Vas ovako vozi :P

Retko se vozim, ali sam bas veceras morao.

Сад сам зва' такси да ме вози од офиса до какарицке, Ме$о

такси је кева, јефтинији од паркинга

E ništa robo. :) Zašta su ti te dvije noge, da ti ih kad se oženiš žena pere u lavor?

Zaustavlja me čovek, jesi slobodan pita, reko jesam, sede on, fin neki stariji gospodin, fino obučen, vaspitan, i na po' puta veli on "što je s ovim narodom, ovo sve neki mangupi, mafijaši...", što ćeš reko, pali se narod na gluposti bla bla, i veli on "ja sam bio u zatvor", u redu reko, "ubio sam čoveka, ništa bitno, nego ti kažem, bio sam u zatvor u Švajcarsku i nikad se mangupisa nisam". Tako i treba mislim se u sebe, budi samo normalan, jedan čovek više manje, koga boli kurac, ka da će iko pored njih 7 milijardi primijetit da jedan fali.
Priča nije tekla tačno u riječ ka što napisah, poenta je da sam vozio lika što je ubio lika (za detalje nisam pita, i to što sam čuo mi je bilo previše informacija).

Idem taxijem kad izlazim u grad, jer necu da pesacim u stiklama.
Ako pada kisa, a imam para uz sebe, isto zovem taxi, jer mrzim kisu. I ako vucem neke kofrercine i ko zna sta, isto taxijem.
Nikad nisam platila vise od 200-250 dinara.
Obicno ne pricam sa taxistom jer je uvek neki nadrndan. Par puta sam mogla poginuti, jer je jedan vozio kao manijak. xD

Krvav je to 'leba, ljudi moji. Retko se vozim taksijem, a i kad se vozim, ne pričam sa taksistima. Mnogo je zajebano jer je bukvalno svaki taksista žešće nadrkan. Ali i mora da bude kad vozi u ovoj ludoj zemlji i ovom ludom gradu. Jebano mi je mnogo jer sam u predgrađu Bg-a pa kad krene da cepa treća tarifa, meni ne bude dobro. Ako nije najgori posao, onda sigurno spada u top 10 jer ima takvih manijaka ovde da to nije zdravo. To može da zaključi svako ko je sam išao kolima do grada. Cela nacija nadrkana od gomile problema i svi misle da voze k'o Sena, jeb'o ih otac blesavi. Uzmeš lepo mesečnu ili se k'o mnogi švercuješ, ali to mi se već opasno popelo na kurac, da kao neki klošar moram stalno da gledam ima li Lejkersa. Ali šta ćeš, nema kinte pa moram...

Слабо се возим таксијем, али знам да би сваком возачу таксија јеб'о матер кад крену да се курче по путу. Сече, ломи, кида, исправља, и поред свега тога ти псује кеву, јер га ниси пустио да уђе испред тебе, јер је исекао ред од 30 кола, на крају ког си ти уредно пре тога чекао. Па да ти јебем матер!

Redovno na posao dolazim i vraćam se s posla taksijem, ima se kurči se da se tako izrazim. Više mi se isplati, nego da kupujem kola, pa registracije, pa gorivo, pa crkla bobina, radilica, kurac palac, pa ih digo pauk, em u taxiju mogu i pijan da se vozim. Nerviraju me taxisti koji opiče narodnjake neke, pa sam prinuđen slušati ta gomna dok me vozi, inače retko kad pričam s njima.

Pričam na telefon, ulazi mi stranka u auto, stariji gospodin, fin čovek vidi se kako je obučen, dobar dan dobar dan dokle tu i ti, u redu, i nastavim da pričam na telefon. Kad završismo vožnju, veli "izvinjavam se, može li jedno pitanje" može reko, pita "gdje ste vi polagali vozački ispit" ođe reko, u Podgoricu, "vidi se" reče i izađe. Ja stado par sekundi, razmislih o onome što mi je reka i došlo mi je: lik je budala, misli da me je prosuo a zapravo je on taj koji je bio nekulturan, na kraju, ali ipak. Ništa mu nisam odgovorio. Jes da je zakonom a i pravilima naše firme zabranjeno pričat na telefon dok ti je stranka u vozilu, al majku mu jebem, da je čovek obratio pažnju na to da sam maksimalno ispoštovao saobraćajna pravila samo s jednom rukom (davanje žmigavaca, volan, mijenjanje brzina, prvom preko ležećeg, normalna brzina) e onda ne znam.

Ima jedan što je bačio auto pod ručnom dok su mu stranke bile u vozilu. Ljudi su čim su izašli iz vozila zvali u dispečerski centar i lik je momentalno dobio otkaz. Haha, koja budala.

Jedan dobije vožnju na aerodrom i vožnja mu bude do drugog grada, i neđe kad su izašli iz grada veli taksista ovome brate ja ne mogu više da vozim, mrtav sam pjan, aj vozi ti, ovaj što će, uzme da vozi, ostavi pare na kraj vožnje i zovne u dispečerski da se žali. Moram li da napominjem da je i ovaj dobio otkaz?

Noć, neđe oko 3 sata ujutru, nestala struja u pola grada, pomrčina, ne vidi se nos pred okom a imam baš veliki nos. Sedim na stanicu u auto, čitam novine, ništa posla, prolazi neko auto i iz auta se ču neki neartikulisani zvuk, neki krik, neko se sprda, iskuliram. Prolazi opet, i kako mi je dolazi s lijeve strane auta, ubrza, upali duga svetla i naglo zakoči na pola metra od mojih vrata. Izlazi lik u trku napolje, čujem repetiranje pištolja, vidim mu pištolj i pomislih u sebe "To je to, kraj.". Nisam se uspaničio ni ništa, samo sam mirno posmatrao đe će da mi smjesti metak. Otvori mi vrata od auta i poče da se smije, to je bio kolega što je tu prolazio pa htio da se našali malo.

Ima jedan što je bačio auto pod ručnom dok su mu stranke bile u vozilu. Ljudi su čim su izašli iz vozila zvali u dispečerski centar i lik je momentalno dobio otkaz. Haha, koja budala.

Jedan dobije vožnju na aerodrom i vožnja mu bude do drugog grada, i neđe kad su izašli iz grada veli taksista ovome brate ja ne mogu više da vozim, mrtav sam pjan, aj vozi ti, ovaj što će, uzme da vozi, ostavi pare na kraj vožnje i zovne u dispečerski da se žali. Moram li da napominjem da je i ovaj dobio otkaz?

АХАХхахахаххХАХАХХАХА какви мајстори :Д

Друг мог брата био на рођендан овамо и пио до 5.30, а у 6 почиња на поса', ладно је чоек поша и клепио некоме у ограду тамо у рогаме :Д

Makse, ja sam nekolko puta ima izginut u Budvu an one lakat krivine, jebalo me mijenjanje muzike.

Jedan je stoja ispred ćoška, čekao zaustavne vožnje, a razlika između njega i ostalih čekača kod Ćoška je ta što je ovome iz auta pičila neka tehno-dens muzika, a stariji lik, čovek jebote, al opet, mora mu se priznat domišljatost, jer prije će neko uć u taksi s muzikom, opuštena atmosfera, bleeeja, a ne u neki uštogljeni sa teksistom koji nosi pojas.

Па добро, логично :)

Али најјачи ми је лик из оне твоје дефке што је пука :)

ЕДИТ: http://vukajlija.com/kako-znas-da-si-puka/90473

Aaa, Pukašin. Odo ja na arbajt.

Stvari koje me nerviraju:

Kad mi neko sedne na prednji sic i ćuti. Brate, sestro, što radite to? Ja izbjegavam svaki nepotreban kontakt sa strankama, postao sam vrlo ograničen po tom pitanju, zato što im je svima priča ista i glupa (nije da je moja pametna, al barem se druga strana ne pita kad priča samnom "Šta mi će razgovor s ovom budalom..."). Neki će reć da je to iskazivanje poštovanja, a neki će reć da nije, čak štaviše, neki će to da smatraju nekulturnim. Ulaziš mi u ličnu prostor, na 5-6 centimetara od mene, dišeš moj vazduh, zaklanjaš mi preglednost desne strane.
Najjače mi je kad mi bolesni sednu naprijed, pa počnu da mi kašlju, dođe mi se da im otvorim njihov prozor, izbačim njihovu glavu napolje i vičem "Eto ti sad pa tamo širi klice ubice!".
Pitanja tipa "ima li posla", "može li se zaradit što na taksi" i "ima li tija žena haha" zajebite, slušam ih svaki dan, opučate s njima a i pitani ste samo dokle idete, problem je što mnogi to shvate kao "dokle idete u otvaranju glave".
Ljubavnici u taksiju. Oh. Kako. Jebeno. Divno. Što reče jedan kolega, kad počnu da mi se žvalinjaju iza dođe mi se da izvadim kurac i počnem da ga drkam, i u pravu je čovek, kad već oni dijele svoju intimu samnom što ne bi ja i moju s njima.
Šaljivdžije. Uđe njih 2-3 i pričaju i neko dobači neku "duhovitu opasku" pa taj što je to rekao, ako sedi pored mene, okrene se i gleda me i očekuje da mu se smijem. Aj mrš debilu, nije ti ovo Centar za smijanje ljudima sa lošim forama. Evo primjera: dva momka i dvije đevojke, skoro došli na adresu đevojke vele mi ćemo platiti, momci ne no mi ćemo, đevojke ada mi ćemo aooo, e, tu ih momci sačekaše sa nenadjebivim kambekom: ovako ćemo, mi ćemo platit taksi a vi platite piće AHAHAHAHAHHAHA!!!, svi u smijeh. Ja paprika.
Ako niste zvali taksi a vidite prazno taksi vozilo prvo pitajte je li slobodno a ne sednete pa se onda čudite kako nije slobodno. Nije slobodno, nije, jer vjerovali il ne i taksisti su ljudi koji ponekad imaju neodložnih obaveza i ne mogu vam biti na raspolaganju nonstop.
Ne lupajte vratima iz bilo kojeg razloga, već su jednom fabrički zavarena, fala.

Zasad.