Prijava

Meni da se žvalave u kolima, išćero bi ih napolje u roku od nama. A opet, s druge strane, šta te boli kurac što se žvalave, tvoje je da voziš. Jedino ako se cmakaju preglasno, pa ti to jebe percepciju. Ja u 90% slučajeva pričam sa taksistima, nikad o njihovom poslu. Pričamo o nečemu desetom, i uglavnom se oni otvore i raspričaju. Zna se desiti i da omaše ulicu jer se zapričaju, al nea veze :D

Dube, ja to iskuliram, nisam profesionalac, samo mi je prag tolerancije na tuđa sranja visok. Ja nešto izbjegavam da pričam s taksistima, posebno od kad su nam dali službene telefone, smaraju. :)

http://www.imdb.com/title/tt0075314/

Jeste gledali film? Ja jesam sinoć, i izgleda mi kad da je prva polovina filma ispričana iz usta normalnog čoveka koji je silom prilika prinuđen da radi taj posao.

Nešto se dešava s ljudima uveče. Nešto ih ćera da se fino doćeraju za grad i ponašaju se ka stoka. Alkohol nema veze s tim.

http://www.youtube.com/watch?v=zPIQHrQRYHA

Studenti su mi jedni od najgorih stranaka, nikad ništa ne čašćavaju i vazda nose neke torbe i kace sa sirevima. Ako ste siromašni i škrti, šta se luksuzirate, vozite se autobusom jebo vas on.

Ме$о, мрчио се, ти тортуру трпиш тамо :)
Ја мислим да ја уђем у такси речем отприлике ЗДРАВО, ДО УНИВЕРЗИТЕТА ЦРНЕ ГОРЕ НА КРУЖНИ. ЕВО, ПРИЈАТНО. То је та конверзација осим ако он не проговори нешто... Што ћу сад да га питам има ли посла, зарађује ли и има ли пичака....
И то за цмакање, ја се цмачем са ђевојком сваке 4 секунде у просјеку, али вала кад уђем у такси или у продавницу се не цмачем па да ће не знам што бит', некултурно је јебем ли га...
А имам ја друштва који воле да бачају форе у такси, па то је чудо, и сви умиру од смијеха, а ја паприка што вели Ме$о...

Е јесам једне прилике кад сам био п'јан, ушли нас троје у такси, у Сити чини ми се, возио је онај, ако га знаш, високи момак што бача косу на страну, вазда је био у тренерку, дивљи таксиста код Никића, има ту око 40, можда мање коју... И вели он А ПОПИЛИ СТЕ МАЛО МОМЦИ и ту у неку причу, и вели А НЕКА; НЕКА, И ЈА ПОПИЈЕМ ПОНЕКАД и ја оно му само река А ШТО ЋЕ ТИ ТО, МЛАД МОМАК ДА УПРОПАШТАВАШ ЖИВОТ АЛКОХОЛОМ и нисам више проговара.

У вожњу таксијем не убрајам оно са тобом јер га ту нисам заклапа.

Studenti su mi jedni od najgorih stranaka, nikad ništa ne čašćavaju i vazda nose neke torbe i kace sa sirevima. Ako ste siromašni i škrti, vozite se autobusom jebo vas on.

Ја вала оставим осим кад се са тобом возим, то знаш... :))

Е вјерујеш ли ти да сам ноћас зва 10 таксија за једну жену и то неке по два пута и једва сам наша такси... Па јеботе која смо ми господа а жалимо се нешто као немамо.

Е, да, дужан сам ти она пива, убуђаће се док ти их ја одужим...

Mešja jebote, Mešja je, isto ka Mašja, samo ženskastije. Izgubiću te dok te naučim. :)

А знам јадан, но ја волим тако да пишем да ми је теже, а ваљда ми од ујака прешло то да отежем, оно МЕ$ОООО :)

Slušajte danas šta mi se desilo molim vas. Ulazi trudnica, i krenemo mi, kad posle nekog vremena kaže ona meni "Možete li malo sporije vozit preko ležećih, jer ako pobacim vi ćete mi pravit drugo dijete!". Strašno strašno... Pa sad neka neko kaže kako je nama taksistima lako.

Slušajte danas šta mi se desilo molim vas. Ulazi trudnica, i krenemo mi, kad posle nekog vremena kaže ona meni "Možete li malo sporije vozit preko ležećih, jer ako pobacim vi ćete mi pravit drugo dijete!". Strašno strašno... Pa sad neka neko kaže kako je nama taksistima lako.

A jebo je ti, šta bi ti falilo :)

Ne radim vise u taksi, al se sad setih necega. Usli troje studenata i stanu kod prodavnice, izadju muskarac i djevojka a treca ostane da sedi u auto, i veli mi "Koji je ovo bend?". Reko "Puddle of Mudd". "Nikad nisam cula za njih" odgovara ona, "Pa kad si seljak" rekoh mrtav ozbiljan a ona prsnu u smijeh xexe. Posle je to ispricala ovima kasu se vratili iz prodavnice. Ljakse. Sta cu bolan kad mi je sega mila, ni da sam drvosjeca AXAXAXAXAXXA. Jebo mater!

Ne radim vise u taksi, al se sad setih necega. Usli troje studenata i stanu kod prodavnice, izadju muskarac i djevojka a treca ostane da sedi u auto, i veli mi "Koji je ovo bend?". Reko "Puddle of Mudd". "Nikad nisam cula za njih" odgovara ona, "Pa kad si seljak" rekoh mrtav ozbiljan a ona prsnu u smijeh xexe. Posle je to ispricala ovima kasu se vratili iz prodavnice. Ljakse. Sta cu bolan kad mi je sega mila, ni da sam drvosjeca AXAXAXAXAXXA. Jebo mater!

a đe radiš sad, Meśa?

Trenutno sam freelancer. :)

...Meni npr treba sat vremena da stgnem na drugi kraj grada, a oko 2, 2 ipo da obidjem ceo grad onako polako sa sve gledanjem picaka...

jesi ti midzet? jesu ti kratke noge, pa tako sporo hodas? od aerodroma do lazarice za 20 minuta, pesaka, plafon!

od bivolja, do bagdale za 20 minuta pesaka, plafon!

kakav kurac dva sata, ajte molim vas

...Meni npr treba sat vremena da stgnem na drugi kraj grada

То онда тешко да је град. хњо хњо хњо

Кога си ти Леприконе овде уопште цитир'о?

saleta, napiso post pre godinu dana KEKEKEK

Лоооол, мого је до сад да умре, да се поново роди, направи нови налог, скупи 50 поена јебе по форуму и буде банован заувек.

Алексинац је исто мали град, али пошто живим у селу 3 км од њега онда сам се и возикао таксијем, без неких посебно непријатних ситуација. Најнепријатнија је била излетање у јарак током једне зиме, али ништа страшно, предњи точкови су остали на путу па смо изашли. Генерално сам имао фина искуства. Разглабали смо пар пута, возили ме пијаног са попустом и тако. Једном у Нишу сам остао без кинте за повратак(повратак за Алексинац, 30 км). Хтео сам да се вратим возом у 3.15 ноћом али сам га преспавао код друга. Онако без кинте сам по неком пљуску скупљао по 20 динара за карту и кад сам дошао до 200 нестало је људи јер је сигурно било бар пола 6. Е ту ме неки таксиста примио у ауто, нудио ме само гориво да му платим од Ниша до Алексинца, упалио грејање и није хтео да вози док се не снађем, каже само што је дошо па је имао само ситнину за кусур. Онда се појавио још један таксиста, ја му све објасним, само што му не кажем да сам се успавао, човек ми ладно да 100 динара, ја узмем број телефона његов и рекох му да ћу да му за узврат уплатим 250 динара кредита, и ни сам не знам што сам испао мајмун и уплатио 200 (мада се он вероватно ни томе није надао), и дан данас ме то изједа а немам више број.

Возим се само када се враћам са рођендана и журки. Падам у кому кад гледам на таксиметар, скаче ко водоскок. Јако је скупо. На ноћне аутобусе идем само кад сам у близини Трга републике пошто ми ту стаје ноћна петнаестица, до Земуна. Некад ме кева довезе до куће али у принципу, гледам да избегнем такси. И увек попричам са таксистом, како бизнис и остало.

2007. или беше 2008. године сам најмање трипут недељно ишао таксијем, углавном сам причао са таксистима. Скоро се нисам возио не памтим, јбг само старт им је 170 динара. Превише...