KK Partizan

  1. за врапца су утриповали да је неки специјалац за одбрану. откуд знам, можда и јесте, нисам ни ја много гледао утакмица ове сезоне, имао је пар добрих рола у одбрани.

  2. Vrabac je tu da "pogura" ostatak ekipe :)

    Kao u onoj reklami ;)

  3. Haldno, haldno, haldnijeeeeee!

  4. Npr Kuka je odlično čuvao, baš ga je zatvorio, ali ovako generalno nije neka konstatna u odbrani.

  5. ja i dalje tvrdim da vrapcu nema pravo da prigovori bilo ko kome ne smeta floper na terenu pa makar to bilo i da se napravi faul na sekund pred kraj

  6. http://www.zurnal.rs/kosarka/partizan/27358/dragan-sibalic-u-partizanu-su-se-ogradili-od-moje-akcije

    јеботе, човек тркно бициклом да нађе спонзора и док се вратио, ови нам сјебаше клуб.

  7. dobili su reala malopre

  8. vidi ga ovaj. ko je tebe odbanovao? sace vidra da se uloguje, polako.

  9. Шта је ово јебенти, Вилосн нуме пас. Џоунс фин шутер.

  10. јер има неко неки добар линак, ови сви су срање.

    Не могу ни да раширим екран

  11. Ima li iko ikakav linak?

  12. mlatoni jel ovo kec na lajvu kako ti se cini nisam gledao utakmicu?

  13. Voker traži da mu Čeda naduje pič*u

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.