Nova verzija!

  1. hahahha ja komedije :D cuj ovog ne bi uzeo veliku kintu :D pa kintarosu sto ti ne napravis nesto bolje ako vec znas pa sam sebi kintaj xD a bre kraljeva :D cuj onog nema poeni i rank xD pa sta je tebi cilj da predjes vukajliju ko igricu? xD ono da budes prvi? xD hahahhahah ala se ismijah :D moj komentar na ovo ludilo :D

    http://www.youtube.com/watch?v=aKhpcZJItto

  2. Кад свршиш на екран не види се. Само да се врати зелена и то је то.

  3. Ne sviđa mi se što su slova bleda i plusevi i minusevi, omiljeno, olovčica, iks, zamena mesta plusa i minusa, nema ranka, nema zbir glasova, belo kao u bolnici, neuokvirene teme sa strane pa izgleda nepregledno, ne siđa mi se što se čeka sat vremena za defke jer modovi imaju priliku da serviraju ono što se njima sviđa, sve drugo je ok.

  4. И ЖЕНАМА НА ЧЕТКАОНИЦИ СОБА КУХИЊА

  5. Добра ствар ово са првим постом на свакој страни. Скроз анти-офтопик.

  6. У ствари, ово и не мора да буде лоше. Нек буде у форми теиксте документа, мање ће Фејзбукајлија бити.

  7. ДАЈ НЕКЕ ТАМНЕ БОЈЕ, СРЕЋА ТЕ ГЛЕДАЛА!

  8. Definicije se automatski objavljuju sat vremena nakon kreiranja.

    Znači li to da ih moderator pročita za to vreme, to jest odobri?

  9. BAG:
    Evo ovaj gore link, kad skrolujem na dole klip se vidi preko glavnog tul bara. Valjda ste me razumeli.

  10. Која је фора са овим "популарним" дефиницијама? Што се то не стопи са одабраним?

  11. Могла би боја линкова да буде уочљивија.

  12. И ПОСЕБНО САМ ЗАХВАЛАН ШТО ЈЕ ПРВО МИНУС ПА ПЛУС. МНОГО ОЛАКШАВА ОЦЕЊИВАЊЕ.

  13. Багује ми чет. Фора је у томе да се постови мешају по времену и неки стоје горе, а ови остали када неко нешто напише скролује од тамо доле неког петог шестог.

  14. Da, šta znače popularne definicije?

  15. Bela je zakon. Ne menjaj boju, eventualno uvedi farbanje kao opciju.
    Sve pohvale za dizajn. Nemam zamerki.

  16. cuj onog nema poeni i rank xD pa sta je tebi cilj da predjes vukajliju ko igricu?

    A šta je tebi cilj dečko? Čemu koji kurac Vukajlija ako nema rang liste i poena. Jedne od osnovnih stvari koji su ovaj sajt činile jedinstvenim. Pišeš, ljudima se sviđa, jačaš skor, napreduješ na rangu. Bez toga mi liči na Tarzaniju i sl, samo što ovde sami posetioci kreiraju sadržaj. Evo rekoše da će se vratiti sve to i ja zadovoljan.

  17. Мислим да популарне значе: Највећи скор данас или највише коментара нисам сигуран

  18. Мислим да популарне значе: Највећи скор данас или највише коментара нисам сигуран

    Свакако, али чему онда одабране, ове су већ као дефиниције дана некадашње.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.