Prijava

Poenta je da ljudi vole da ćaskaju, nebitno da li na definicijama, četu ili na forumu. To i mi upravo radimo..

Ми то радимо на, мање-више, дозвољеном месту. :) Форум и чет су за дискусије. Коментари за критике :)

Faco, neka si rek'o! Ne znam što se Slavko stalno žali, šta mu fali, ne kontam...

Ја се углавном слажем са Славком ово око популарних, иако ми је данас дефка била једно 2 сата на врху популарних и набуџила скор на 80. К'о да има две насловне, јеботе. Није да се жалим, ал' још ми није јасно како се та категорија апдејтује. И било би добро да се не види аутор пре оцењивања, јер као што сам јуче рекао, приметио сам доста просечних дефиниција познатих аутора које набуџе нереално висок скор на име и стару славу. И признајем да нисам много читао нове дефиниције, ал' кад погледам праћене ауторе видим да ове које не уђу у популарне остане на скору 5-6+, што ми се никако не свиђа.

Ne znam što se Slavko stalno žali

Dođavola ženo, ovo je prvi put da se žalim na nešto!

Žao mi je ako to tako doživljavaš.

А мени је жао што поред свог тог пресеравања, додатно кењаш по мојој моћи расуђивања овим постом.
Добри смо ми, нема фрке уопште. Само бих те, ето, замолио да ме не помињеш овде више. У било ком контексту. Ваљда ти неће представљати проблем...

Koji si smarač jebote, strašno. Predstavljaće mi problem. Da me nećeš banovati zbog spominjanja TEBE?

Slažem se, Buksno, ali nekad priča sama krene i ne zna da stane :)

Slavko, nema potrebe da mi se tako obraćaš kad sam te više puta učila kako se igra, zar si zaboravio?

Da me nećeš banovati zbog spominjanja TEBE?

Ето о чему причам... Хвала ти још једном брате.

А ја не разумем шта бисте ви? Да се подједнако читају и одабране и популарне и најновије? Не мере. Уосталом ако је дефка остала на скору 6-7+ има разлог што је тако остала. Не могу вам све дефке бити добро оцењене, јебовасбог. То што се пре пар година могло имати 100+ на неким глупостима и просек дефкама, заборавите на то. У ових пар дана свака иоле добра дефиниција је завршила међу популарнима. Зајеби ме дефиниција које не могу да скупе 10+ да буду у популарним. А и што каже Смаре сви бисмо нешто да нас неко оцењује, а нико не чита.
А то да се не види аутор пре читања, слажем се Млатони са тобом. Рекох Кајзену, али види шта ми је одговорио. :(

Slažem se, Buksno, ali nekad priča sama krene i ne zna da stane :)

Јес, некад, али не на свакој дефиницији. И није прича, него баљезгања нека безвезе.

Ало вас двојица, који вам је. Шта се који мој због Вукајлије расправљаре. Ајмо сад:

Мир, мир, мир нико није крив, ава, ава, ава _________ (упиши ник модератора ког не волиш) је крава, купус и печење, слатко помирење, елем, елем буф, триф, траф, труф.

Ја да сам каизен ја бих ову тему закључ'о.

I ja se slažem, nema više ni svrhe ni poente, sve je već rečeno...

Сви се слажемо, ај сад лоцк

LOCK. Hvala svima na komentarima! Razvoj i poboljšanja će se nastaviti svakodnevno. Kad se srede bagovi biće izbor drugih tema sa tamnijim bojama svakako.