Nova verzija!

  1. Било би добро да вратиш и листу праћених аутора.

  2. Десна страна ембедованих клипова не би требало да иде скроз до ивице поста.

    Зашто се види ко те прати? Скроз геј. Та опција треба да користи оном који прати, и то је то.

  3. E, a šta je sa ovima što imaju "-" umesto ranga? Jel su njihovi nalozi deaktivirani? Nisu prihvatili uslove korišćenja, taj fazon?

  4. Па уроше увек је то постојало, само се кликне на датум. Исправи ме ако грешим. :Д

  5. Rang na profilu sam mislila.

  6. Одабране су КВЛТ дефке, ове популарне то ти је нешто као некада што је било НАЈОМИЉЕНИЈЕ ДАНАС. Надам се само да чет неће сецкати сутра.

  7. Зашто се види ко те прати? Скроз геј. Та опција треба да користи оном који прати, и то је то.

    Нема тога, склоњено је.

  8. Јетсе но сад је упадљиво, нема потребе то да стоји одмах поред одабраних, као два назива за исто.

    Једна ствар остаје увек и у свим верзијама, мој коментар на дну стране.

  9. Мени је мало чудно, ваљда док се човек не привикне.... Баш до јаја је увођење популарних дефиниција да оне квалитетне не пролазе незапажено....

  10. Sutra hoću da sve bude potaman, jel dogovoreno gazda?

  11. Molim vas, mijenjajte boju. Ionako sam ćorava. Zeleno majka! Hvala unaprijed.

  12. Нема тога, склоњено је.

    Остало је на постерима.

  13. Vidi se ime autora pre ocene, hoće li i to biti ispravljeno?

  14. nije sad toliko loše

  15. Где је листа модова? Има ли тога?

  16. Страјо одма фрка... Опусти се.
    :))))

  17. Najpreglednija verzija do sada, ne računajući onu prvu za vreme koje se nisam ni rodila. Nema šta nema! I Javne teme i Podforumi i One gde sam ja...i PVT a sve to samo za forum. Imam utisak kao da sam se iz garsonjere preselila u trosoban stan. Ma, vila! :)))

  18. nemo, ima. odeš na karticu pomoć, tamo imaš sve

  19. Jebiga strajo ja cim sam vidio da si ti maloprije odmah lupio po minusu

  20. Мени је мало чудно, ваљда док се човек не привикне.... Баш до јаја је увођење популарних дефиниција да оне квалитетне не пролазе незапажено....

    Jeste, odlična kartica. Jedino što je logičnije da prvo budu odabrane, pa onda popularne. Pritom, to ne govorim sa stanovišta nekog čija je defka trenutno u odabranima.
    Već ima manje govana u defkama! Al biće da je do sitnih sati. Videćemo sutra.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.