Prijava

Mnogo se izvinjavam što sam glupom i neukusnom nazvao definiciju koja 2 miliona ljudi stavlja u isti koš, pod etiketu "neokupani smrdljivci" , a koja "ne ispunjava kriterijum za brisanje".
Gvozdenovicu, zahvaljujem i tebi na tvom nesebičnom zalaganju. Mnogo sam naučio veceras, ako ni o čemu, a ono bar malo o tebi a malo o licemerju i oportunizmu. :)
Btw, strašno si me uplašio pretnjom da ćes me prijaviti za opomenu, pretrn'o sam. :))
Ovaj sajt više nemam nameru da posećujem, zato što u poslednje vreme na sve liči osim na rečnik slenga, pa jednostavno više nije interesantan kao što je nekad bio.
Uzdravlje, i ne zamerite šta! ;)

... voleo bih da se jednom vratiš... kad te prođe.
zašto stavljati tačku? ostavi jedan znak pitanja.
a? može?

Hvala ti luftiguže na pohvalama što se tiče mog zalaganja.Da zalažem se da diskusije na komentarima budu kulturne i uljudne,da se medju ljudima ovde razvije neki minimum normalne komunikacije čak i kada se 1000 posto ne slažeš sa nekim.To što ti očigledno patiš od teatralni odlasci i vraćanja scena (ovo ti nije prvi put da ovo radiš) to nije moj problem.Ja sam vas predložio za opomenu jer sam dva puta uljudno rekao Ljudi aj iskulirajte ali ne ti si STARIJI i IMAŠ GODINA nemoj slučajno da ti neki klinac priča šta i kako.
Takodje tvoje postavljanje teme gde opisuješ jednu najobičniju čarku sa komenta i pritom me latentno prozivaš poprilično govori o tvom sklopu ličnosti.A ove baljezgarije o oportunizmu i licemerju ne želim čak ni da komentarišem.Mislim da ni ti ne znaš na šta si mislio.

"To što ti očigledno patiš od teatralni odlasci i vraćanja scena (ovo ti nije prvi put da ovo radiš) to nije moj problem"

Prvo,ja nikad nisam odlazio sa sajta, posebno ne teatralno, to si izmislio. ako me nije bilo neko vreme, to je zbog obaveza. I nemam nameru da se vracam, osim ako ne racunas ovo sto sam dosao na 15 minuta da pocistim svoje definicije.

Drugo, da si pazljivije citao komentare video bi da ja nisam nigde nikoga vredjao, a tvoja "strashna" upozorenje i za njima "nominacija" za opomenu su stigla tek POSLE mojih komentara. Svako moze da ih vidi, njih nisam brisao.

Trece, kad vec pomenu to odlazenje i vracanje, mnogi su odlazili, ali mislim da si ti jedini ovde "fenix", obrisao si svoje definicije, trazio da ti brisu nalog, pa se vratio, a poturas tu ulogu meni.

I da, ja tvoj "sklop licnosti" nigde nisam komentarisao, niti sam tvoje komentare nazivao baljezgarijama, toliko o toleranciji i uljudnosti.

Nemam nameru da se prepirem, ionako vise nije ni bitno, zavrsio sam sto sam hteo, nisam otisao ni zbog ove gluposti veceras ni zbog necijeg komentara, nego zato sto mi ovde vise nije ni upola toliko zanimljivo kao sto je bilo kad sam dosao.

Pozdrav.