Ниски момци - високе девојке

  1. Na ovoj slici gde su njih dve je topčina za ovu crnu

  2. ajde nelozite se prejadnici kakve ste komedije jbt, upravo zato se i ispodprosecne ribe guze i kuliraju vas jer ih dizete u nebesa....blam me i da se raspravljam u vezi ove dal je prepicka il ne, vido sam je uzivo 80 puta, slatka u faci i zdepastije noge od pony konjica ima, nikakvo telo nista ni dupe ni bilo sta.....svaka cast ako vam je ovo max domet sto mozete da smuvate il jebete onda i zasluzujete da drkate na eklipse i tako te sajtuse...
    osim neke simpaticnosti ne moze nista vise da se prica u vezi ove, nema veze ni sto je 155cm ima dobrih i minijaturnih, al ovoj je glava velicine kao kod devojke od 175cm...i cuj jos se drznu kao da pricaju vi jebete kao bolje...ovo je najprosecnija riba koju mozes jebati

  3. pezos koliki god da je jadnik se najviše razume u žene ovde, nema tu šta <3

  4. Nikad nisam kapirao sta ljudi vide na ovoj plavusi. Ima lepu kosu i oci, ali nos i usta joj se raspadaju nacisto. O telu aseksualnom da ne pricam. Ali kosa joj je top

  5. Zato sto ste nafurane zato ste i same.

  6. I to što izgledaju kao mnogo kratak a debeo kurac i što su duhoviti na sajtu humorističkog karaktera, ima i toga.

  7. Kilograme, ajde ne dauniši. Ne radi se o tome ko kakve ribe jebe, već o tome da od jedne prosečne likuše pravite božanstvo jebeno. Riba ima metar i po, gradju kao neka gmo kruška. Jeste simpatična u faci, ali realno nije ni neki ideal lepote. Ako su vama to idealni kriterijumi onda je idealizujte u svoja 4 zida.

    I da, jebo bih je, to se ne dovodi u pitanje.

  8. Па тако кажи. Нико не прави идеал од ње, али далеко је од тога да је таква да је дираш само будаком, као што је неко написао.

  9. gradju kao neka gmo kruška

    ahahah

  10. ona dobra stara narodna Toma Zdravković muzika VS ovo sad sranje što se sluša

  11. da li ima neka vukajlijasica da napise kako li se oseca jebljivije kad je niska rastom ili visoka

  12. Ova je od 40 pa eto deli sa 5 xd

  13. tesko da ima dobrih riba visokih ispod 160,ova o kojoj pricate nije ni za kurac, privlaci vas to sto izgleda negovano i cedno poput onih riba sto se kace na ideal lepote a sve su totalno bezlicne.bas sam danas video preniskog lika ima negde oko 160cm ulickan maximalno pa zbog toga deluje jos smesnije.takvi su zenama neprimnetni, zena trazi da muskarac bude jaci da ima musku gradju, znaci ne premrsav zakrzljao i prenizak

  14. Ne mora da znaci Labokv, znam jednog lika iz Mladenovca je, nizak je baš i onako mršavko, al ima preku narav i grub je dosta i ribe se otimaju oko njega.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.