Ниски момци - високе девојке

  1. tako što prepričavaš urbane legende ovde, ajde ne zajebavaj, ti sigurno poznaješ i onu što joj sipali afrodizijak pa umrla na menjaču

    HAHAHAHAHHAHAHAHAHHA volim urbane legende Srbije

  2. Armine mogu te naći i tući pesnicama u stomak

  3. ОК, кад можете и имате да јебете боље, свака част.

  4. Boh ako je ova 17/23.7, koliko je Pamela?

  5. Pamelu ne možeš u šablon ovaj

  6. previse je neodredjeno reci da li bi jebao ili ne bi jebao, recimo za vrsiti dominaciju nad njom dobra je
    a ovako je cudna i jebljivo ruznjikava

  7. ko li je sa ove teme sto je komentarisao jebao najvise zena u zivotu dosad

  8. Pa i edita je lepsa od ove realno

    I niko ne kaze da je jebo bolje ili gore, nego pricamo realno jebiga, prosek riba zeski i to je to, ako je nekome simpaticna to voli kod ribe(nosinu) to je ok nema problema al da drugi kenja ako mu se ne svidja pa jbt ko supermodel neki da je pa sta kenjas nego PIVOKOSA jebena

  9. Ovaj serbian nije jebo nikad.

  10. kurac nije eno mudja cigan debeli prca onu malu eh brate moj

  11. ma ne zbog izgleda ili nesto nego pogledaj ti to ponasanje jebeno...

  12. Mislim da sam kompetentan da ocenjujem picke pa cu se nepozvan ukljuciti u raspravu: mislio sam da je ova mala brutalna picka ali posle armingovih linkova sa slikama mislim da je kepava kerusa mila. Jebem bolje kad ocu i kad mi se digne, bilo bi me blam da setam sa njom ulicom. Svakako bih je iskarao jako zguza to se ne dovodi u pitanje(ovo naglasavam samo da neko ne bi jeo govna). Da je kurva kostala bi 40 na skali od 10 do 120. Poznate nisu na toj listi one imaju svoju listu.

  13. ima lijepu facu, ali se vidi da je midžet neki od 1.61, tako da razumem da se svidja nekima poput bohora, a verovatno i mikija sosidza. čuj ovo 17 od 23.7 lol

  14. ona druga likuša iz dnevnjaka, crnka ona što se porodila je za ovu prepička, čak i sad kad je dete izašlo iz nje

    https://image.prntscr.com/image/pbJKuoUWR3WLRihC1m-nnQ.png lol

  15. ova metalika jos manja

  16. Ma nema ni facu lepu, zato bi me i bio blam
    (mislio sam da joj je faca najveci adut kad sam gledao one klipove bas je imala "jebi me" facu ovo akrep bre)

  17. izijem flips
    ova metalika jos manja

    I plus ima neke čizmetine sa đonom od 10 cm

  18. otkako sam se zavalio sa psetovom dojavom dobro onda, kad god kaze da je jebao 7 picki za 7 dana jednom dawno, ja u sebi mislim nije vise od 3...kad god kaze kurwu platio toliko i toliko ja odma podelim sa pet :D

  19. ja se baš dosta družim privatno sa papet masterom, on ovakve pljuje u facu dok jebe