Prijava

Dragi ljudovi (kako ja to volim da kazem)...Cinjenica je da vecina danasnjih zemalja zivi u "demokratskom" drustvu...Interesuje me vase misljenje jeste li za demokratiju ili diktaturu...Smatrate li da ljudima treba podariti ovaj pokusaj demokratije ili zavesti diktaturu(pobijem govna i gotova stvar),uvesti ponovo i goli otok kao vaznu instituciju naseg drustva i sl...molim vas da cujem misljenje...

Ja sam za cara Dusana i njegov zakonik...buhaaaha...sala mala (djornes cokoladicu u prodavnicii ....ups ode ruka pre nego kazes milki vej...hehehhe)

diktaturu ...... bolje da te jebe jedan nego stotinu :)

U porodici- ZA PROSVEĆENI APSOLUTIZAM :) Naravno, to podrazumeva onu čuvenu rečenicu iz " Đekne": " Dogovorićemo se kako ja kažem!"

A Srbija je demokratska zemlja. Ja čula na vestima. Eto, " ne bih ja tu ništa dirala", kao Čola.

Ma Dusan je legenda...Nema kod njega trte mrte...Pogresis i bices sakat...pa ko voli nek izvoli...A ima i ona stara koja inace nema veze s demokratijom al dobro zvuci:

Moj kolega demokratija je (demokratija jeeee)
ljubis zene ne pitas cija je jeeeeeeeeee (cija jeeeeeeee)
buahhahhaa

Zirafko:ma nije valjda dotle doslo da su starci apsolutizam zaveli?A sto se tice Srbije...pa i ja sam cuo...al ne treba verovati svemu sto se cuje....hihihi

MT:Slazem se:D

Ma ljudi nigde nema prave demokratije.U Americi pokokas stoo ljudi i mozes se nekako izvuci ako si budzer i slicno,al ako pokusas zeznuti drzavu utaiti porez i slicno odma na elektricnu stolicu...hehehhe

Neiskvareni vid aristokratije. Da se ne lažemo,nismo sposobni kao vrsta za demokratiju.Možda za par eona,a tad neće više biti zanimljvo.

Društveno uredjenje najbolje funkcioniše kad svi rade kao tim, a to znači da svi rade onako kako ja kažem.

Slazem se Cvozdenovicu

Znas kako Tihi ,mislio sam na demokratiju kao drustveno uredjenje al ok...hihih

Ja sam za deljenje besplatnih esida svima koji napune 21 godinu. Posle toga ćemo sve da se dogovorimo.

Auuuuuuu..kakvi radikalni stavovi!

Brankaja, mislila sam na svog budućeg supruga, a matorci su davno digli ruke od mene ;) Ja sam ti u vrlo patrijarhalnoj sredini uspela da odnegujem totalnu anarhiju. Džaba me mlatili i ćale i brat dok sam bila dete. Nijedan vid represije nije pomagao.

Psihonaute, da se ja pitam, heroin bi bio posred ulice serviran ko švedski sto, pa ko nema pameti neka i kašikom uzima ako mu prija!!!

Drugovi vratite nam komunizam,a od Golog otoka napravite "turisticko" mesto...

isti qrac, najebo si u svakom sluchaju....