Prijava

Teo Volkot najprecenjiji spotista u istoriji.

Lik je jebeni Fulam nazvao ekscentričnim klubom i pišeo njegovoj "bogatoj" istoriji hahahahahahaha
http://www.mozzartsport.com/vesti/prelazzi-tajna-fulama-kad-je-fudbal-bio-fudbal/124091

Dobra utakmica, šteta što nije bilo golova. Zadnja dva kola su početak kraja moćnog Lestera. Daj Bože da izbore LŠ do kraja prvenstva.

Sledeće kolo im je lako. Igraju protiv bruneja onoga, što je došao iz druge lige ove godine.

Jebaće ih sultan od Bruneja jako.

Mora doći kp1 da ga jebem.

secam se kada je u veroni igrao.klasican juznoamericki brzi pas.mora da bude glavni igrac,al mu je max neki prosecan tim.u principu nije on los,al nije ni da je idealno resenje.

vest hem opet pokazao da zna da igra protiv uslovno receno velikih klubova.

vest hem opet pokazao da zna da igra protiv uslovno receno velikih klubova.

+ Bilic

Kakvo veče u Premijer ligi. Paje i Ener Valensija su bogovi fudbala. Šteta što su Vest Hem mučile povrede možda su mogli koje mesto više da budu na tabeli ali i ovo je jako dobro.
Svaka čast za Mitra nadam se da će nastaviti ovako. Penal za Manču nije trebao da se svira. Runijeva asistencija i 2. gol majstorije. Dobar gol je dao i Arter iz Burmuta ali su po meni Paje i Ener zvezde večeri. Nadam se da će i sutra biti ovako dobro.

Odličan meč na Enfildu, kao i uvek kad igraju Liverpul i Arsenal jedan protiv drugog.

Penal za Manču

lololo ste na ti brate pa odmila hahhaha

Kakva utakmica lpul - londonske tobdzije fantastican utisak ostavihu na mene.

Сад сам гледао на СК увод у данашњи дерби, Владимир Новаковић прожима, има енглески фудбал у малом прсту.

ali zato kad mu daju da prenosi nba, sloši mi se

novakovic je toliki strucnjak da je zabrinjavajuce, cempionsip ima u malom prstu i jos bar 3 niza ranga, o pl da ne pricam, inace navija za junajted

sastavi timova su pola igraci,pola grupe gradjana.

pisaj po luzerpulu samo tako

преусер

није да је ливерпул нешто много заслужио победу, али јунајтед је више заслужио да изгуби

Daj MU fazon 2 suta u okvir gola i 1 gol..neverovatno koliko Liveru treba bolja realizacija, razocarao me malo Benteke, mada se covek nije nesto ni naigrao, Klop forsira igru bez klasicnog spica sa Firminom napred..