Prijava

Au kakva utakmica Norič-Liverpul. 4:5 rezultat odavno nisam video.

Namešteno je 100%.

Jebi glupog Mančestera!
Veliki pozdrav dragom prijatelju Arminu.

Nisam gledao al verujem da smo bili bolji i da smo pokradeni

JEBI ŠEIKOVE I PETRODOLARE!!!11 ENER BOGOTAC.

Biće preokret. Ima još pola sata.

Nemanja Vidic zavrsio karijeru.

Zavrsio je on karijeru onog dana kad je uzeo da suta penal protiv Slovenije.

Najbolji srpski fudbaler svih vremena.

U Mančester Junajtedu - da.

Verujem da nije mislio da je bolji igrac od piksija npr. Ne moze se tako porediti jbg ali,ono sto je bio medju odbrambenim igracima, gde ga svrstavaju u najvece ikada, dok druge ne bas, e to, ok valjda sam objasnio solidno ok
Veca legenda pl od dzerarda sig, vidara poznat po trofejima dzerard po netrofejima, sprdnja ga proslavila jbg

Ajde nemoj da jedete govna pristrasna. Vidić je govno čovek lično znam ljude koji su mu prijatelji, sami kažu. Govno je što se nije odjavio polusezonom u Zvezdi.
Lik je suvi profesionalac i u top 5 odbrambenih igrača jebo vas lebac. Ferdinand je isto u toj petorci. Saigrači mu kažu da je robot. U karantinima se gasi svetlo u 10 u njegovoj sobi i spava se. Nazor sine žmuriš brže ćeš zaspati.

Veca legenda pl od dzerarda sig, vidara poznat po trofejima dzerard po netrofejima, sprdnja ga proslavila jbg

Hahaha, do jaja

A i džabe penite sa tim završetkom karijere u Zvezdi, meni se čini da to nije više taj Vidić, jbg mislim da je iskasapljen ovim silnim sitnim povredama i da mu je sve dokurčilo i ćao.
Mnogi su obećavali kraj u Zvezdi, pa na kraju nikom ništa. Tu nam je stub Vule Jovanović, ne moramo brinuti :)

Ma ni ja ne bi došao šukurac. Ako je morao da trpi Gatuza da mu kida noge ne moraju ovi kasapi u našem betonu za džabe

Lol njemu neko da kida noge? Ok, to bi već bila promena.

Niko nije ni očekivao da će doći, malo se zbijaju shale shege, al ako ćemo pošteno, koji je kurac dolazio u Inter, ako nije hteo da igra još X godina. Jeste ga Manćini sjebao, ali nije ni prvi ni poslednji koji je izgubio mesto u startnoj, ćutiš ili menjaš klub.

A to da mu je sjebana kičma, sjebana mu je odavno, već Y godina prima njekcije pre tekmi i sl. al tad mu je važniji fudbal bio, čuj mene igrao prvu pa nije problem.

Ako ćemo pošteno, meni je bio jedan od idola, još dok je igrao u CZV, haha, nosio sam dres Ronalda iz repke, i vikao da je Vidić najjači. Nije penal promašeni promenio moje viđenje prdonje (iako sam saznao to pijan na ekskurziji), neće ni to što nije došao u Tramvaj ligu da se cima po Ibarskoj.

Sad bez zajebavanja. Mislim da je žurio sa odlaskom iz Engleske jeri mu žena ima neke zdravstvene probleme zbog klime, magla i kiša. A Inter? Para nikad dosta sinovi

Para nikad dosta; raskidam ugovor sa Interom i kraj karijere. Amerika/Kina/Australija?

https://www.facebook.com/BackUpTrollFootball/videos/1538171706475561/

Napisao bih da Vidić jebe Anu Ivanović, al bojim se da je to samo skeč... :(