Premijer Liga 2015/2016

  1. al si ti bio presrecan kad je murinjo vodio real, a ono spoj najvecih cigana u fudbalu

  2. Da li si ti svestan da je Murinjo najbolji trener na svetu saće 5 godina fazon? Još sad je veći od sujetnog dede Fergusona koji je uništio Utd pre nego što će da ode da ne mogu robovi da se povrate 10 godina te da niko ne stiže njegove rekorde. Liverpul ste jebeni umesto Liverpula

  3. Da li si ti svestan da je Murinjo najbolji trener na svetu saće 5 godina fazon?

    Murinjo najveća prevara u fudbalu posle Mesija.

  4. Ma šta da povučem si lud.
    Rasni ne lupaj, odličan je Mesi jbg
    Nije kompletniji od Kristijana al je mag

  5. Ma i Kristijano je peder olinjali. Ali brate onaj Mesi je cigančina kao i cela mrtva Barselo.
    Ćavi, Inijesta, Buskets, Mesi. Nema gorih likova na planeti.Vrhunac ciganluka u fudbalu.
    Španski sport uopšte je ciganski.

  6. Ako i jeste cigan odličan je ganfer

  7. nisam siguran da li dobro igramo ili je celzi bas preslab

  8. bolji smo od nekoga u posl 10 meceva, ovo je meni melem za oci

  9. susret 2 mrtve ekipe.
    pogodim veste hem sautempton 2-1 na ludjackom tiketu.samo to i pogodio.

  10. Dabogda ispala oba tima.
    Kao da gledam Mladost-Surdulicu.

  11. Ono (malo) što sam gledao je bio dobar meč, bez obzira što je 0:0 bilo. I stative i prečke i Matić maša 1 na 1, i divljanje De Hee, svašta nešto.

    Ujedno da jebem mamu Njemcu. Čekao 1i3+.
    https://vine.co/v/iqqEZXvH6vg
    Pa jebemti ludaka hahahha

  12. Lester-Siti mišljenje?

  13. bice tesno bice 0 3

  14. Ja sma igrao kp2.
    Nadamo se guzenju Lestera. Ali onda sledeće kolo Lester mora da naguzi Buru da bi prosao tiket.

  15. Rasni ako misliš na Bornmut tako napiši, ili ih zovi po nadimku (trešnjice jebene haha) a ne da gledam kako Buri i gde igra protiv Lestera (Bury trećeligaš engleski). Stojim razmišljam koji kurac nema sad kup. lol

    van Gal standardno igrali smo ekstra, sve mi se sviđa, sve je lepo, ko da mu je AV sin. Oli krenuti s pobedama jebote ker.

    https://vine.co/v/iqqpTj5MgLH
    BOKTE što ne uđe... :(

  16. Kakav meč odigraše Everton i Stouk, haos! Kosovar ćobjasnijo fuzbala, a bogme i ceo Stouk. Mnogo finu ekipicu imaju ove godine. Toliko potcenjenih igrača da to nije realno.
    A onom Liverpulu ću mater jebati ne budu li sredili makar 60% onoga što treba da srede u zimskom prelaznom roku i ne budu li krenuli da kidaju.
    Luj van Gal je neshvaćeni genije i trener ispred svog vremena. Želim mu što duži ostanak na klupi slavnog Jedinstva.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.