Prijava

(Pretkolo)

Pre svega se izvinjavamo zbog "probijanja roka", radila je i organizacija a i članovi žirija:)

Elem, nakon odluke stručnog žirija u sastavu Čegs, Bulgakov i Energija, u 1/4 finala su prošli (i ujedno čine jedinstvenu 1/4 finalnu grupu) sledeći autori:

Svi ostali takmičari dobili su ili jedan (1) ili nijedan (0) glas, otud i broj od 9 takmičara u četvrtfinalu, tako je i najpoštenije. U polufinale će se plasirati četvoro (4) takmičara, nakon čega će se isti ukrštati u direktnim duelima (kup sistem, fajnali).

TEMA ZA 1/4 FINALA

Rok pisanja do 18.5, u 21h

Tema je slobodna. Treba samo napisati JEDNU ORIGINALNU ANTIPOSLOVICU. Dakle, da ponovimo - NE strajizam na već postojeću narodnu ili savremenu-posprd poslovicu, već sopstvenu autentičnu poslovicu, po mogućstvu duhovito-upotrebno karaktera, pri čemu će se najviše ceniti pronicljivost u satiri savremenog društva i fenomena života, uopšte. Ovoga puta kompletan broj karaktera nastale definicije (ne računjaući naslov i link od takmičenja, naravno) NE SME PREBACITI BROJKU OD PETSTOPEDESPET (555) KARAKTERA. U svrhu provere da li vaša definicija ispunjava navedenu propoziciju, evo korisnog linka od oficijelnog algoritma kojim ćete tu proveru i (iz)vršiti: http://www.lettercount.com/

Još neka pravila:

- Definiciju obeležavate sa linkom AP2016, u primeru iste
- Svaki profil ima pravo pisanja JEDNE (1) ANTIPOSLOVICE. Revijalni deo takmičenja ne postoji.
- Definicije kačite na ovoj temi, ili mi ih šaljete u PVT.

Pozdrav i srećno, jer kako kaže naš narod

"Ko definicije piše, zlo ne misli".

a obecano mi je da ce biti namesteno da ja pobedim...

jbg olle vido sam propuštene pozive na vajberu ali prekasno:(

lose ti je obecano... ;)

Znao sam da je namešteno :)

ahahahahaha koje budale preko vibera ahahahahhaha xD

predlažem da pobednik takmičenja sav prihod donira stevču

Stevčo, do not loži se pls

@Širkan

Nećemo tu spiku na ovoj temi brate

@Prosek

Saće Žajk dodgovori hahahaah

šala profe, samo šala :D

Edit za dekyja: ako ti je zutehu, imo si jedan glas od žirija, neko te ipak voli :*

Ahahahah zna se ko je prvi na listi!

Kako da definišem nešto što ne postoji?
Ja trebam da smislim i poslovicu i da je definišem?

Стевчиној кеви да се купи бријач под хитно ако мисле да ушићаре неки динар за Зозовачу и Фаст меко паковање

Јели балетан а где сам ја?

моја дефка има чак и коментар женског члана а није прошла даље... намештено!

Ја нисам практично ни уписан. Профе следећи пут нека буде мало мање очигледно у ствари од сад бојкотујем твоја такмичења. Како те није срамота? Где ти је образ погледај ко је учесник финала прошлог и овог сад- исте главе до последње, само си преписао. Очекујем да се јаве сви оштећени.