Prijava

Kakav je blagoslov imati takvu ženu kao svoju suprugu. Čini mi se da je danas gotovo nemoguće naći takav primerak.

Da li biste i vi voleli jednu takvu kod kuće? Jednu Danicu?

Jebem majku i tebi i ženi

Kakva tema? Šteta što je nepravedno zapostavljena.
Od početka 21. veka ih je drastičnije sve manje. Za deset godina ih takoreći neće imati, izuzev negde u nekim zemljama trećeg sveta.

Osoba: 01. Ime: (Nije upisano.) 02. Vukajlijski pseudonim: Srpski Del boy. 03. Zemlja porekla: prostor obe nekadašnje Jugoslavije (Srbija, Crna Gora, BiH i RS, BJR Makedonija, Slovenija i Krbavska). ------------------------------------- O meni: - Pacifista i boem u duši, koji voli umesne šale, čak i na svoj račun. - Član vukajlije od one godine, koja je 75. godina po redu, od završetka II Svetskog rata. - Jedan od prvih 20 najpopularnijih autora definicija 2020. godine (12. mesto). ------------------------------------- Vukajlijska ambicija: - Voleo bih da makar jedna moja definicija, bude odabrana

Ko spemuje, nek' puši, dok ga ne ispermuje.

Srpski del boj

Pusi kurac moj

Ko spemuje, nek' ga tuki spermuje.

Osoba: 01. Ime: (Nije upisano.) 02. Vukajlijski pseudonim: Srpski Del boy. 03. Zemlja porekla: prostor obe nekadašnje Jugoslavije (Srbija, Crna Gora, BiH i RS, BJR Makedonija, Slovenija i Krbavska). ------------------------------------- O meni: - Pacifista i boem u duši, koji voli umesne šale, čak i na svoj račun. - Član vukajlije od one godine, koja je 75. godina po redu, od završetka II Svetskog rata. - Jedan od prvih 20 najpopularnijih autora definicija 2020. godine (12. mesto). ------------------------------------- Vukajlijska ambicija: - Voleo bih da makar jedna moja definicija, bude odabrana

,,Hoćeš da mi identifikuješ nepoznatog arhonta?'' - koja pamet, jebo te?

Nema ih moj Del Boje.

Ako ih i ima, to je svega 10 %, više od toliko ne može da ih bude.

U svakom slučaju, moram pohvaliti temu i originalnost imena iste.

U svakom slucaju govna
Njih jedi

na selu pička vam materina beograđanska ona nesposobna

хезно
na selu pička vam materina beograđanska ona nesposobna

kurca moga, kad odem u selo samo se prica ko je ciju zenu jebo, ko da se trkaju za titulu mie kalife macvanskog okruga jebo ih ja

Drugo je to Sevaste, svaka promena vredi, belu vešalicu da jedeš svaki dan pa dosadi, a kamoli pasulj kad kusaš. Imaj razumevanja...

kurca moga, kad odem u selo samo se prica ko je ciju zenu jebo, ko da se trkaju za titulu mie kalife macvanskog okruga jebo ih ja

ma bre odeš tražiš ruku mlade seljančice i vrnete se zajedno u prijestonicu

Hahah to sam i ja mislio dok nisam otkrio da se seljaci jebu ko stuke a seljanke zatrudne sa 15 la ga no

Nisi ni svestan veruj mi. Pitaj Bohora