Prijava

Ajmo milorade jebem ti miša

Bad boy bubby moj brat.

"Ovo je prejako!"

Banja Luka Forum | 21. April 2007

Pogledah Brimstone, dobar film
Dug ali dobar
Kakav sadista i koliko zena nema srece
Sav se sjebah
Tuga jebena

Ova Dakota Fanning je baš velika narasla

Jes, skontah u po frke da je ona iz Man on fire :)

Pomoc trebam
Bracni par u krizi odlazi na odmor u mesto na kom su imali medeni mesec medjutim nije isti smestaj, a covek bi u istu sobu gde je bio pre 10 godina i pocinje da se svadja sa recepcionerom gde ustvati on radi ono zbog cega je doveo zenu-da je ubije ih pistolja sa terase jer je dzangrizalo feministkinja itd. Pripada zanru komedija a glavnk lik sve nesto mislim da je crnac ali pre ce biti da je latino ili svetli crnac, podseca malo na denzela vosingtona visok jak nosi odelo. Znam da nema facu komedijasku nimalo, prirodno je blago atipatican(kao recimo oni engleski majmuni iz brdzite dzouns ako sam pogodio nije da su neharizmaticni nego nisu simpaticni prosto dobro oni su preljigavi pa i nije poredjenje) ali ovde odaje simpaticnu pojavu. Pre toga, a tu sam i poceo, znam da je otkljucao vrata nekom lopovu misleci da je komsija i idu oni liftom kad ovaj mu prisloni cevku za vrat i udju oni u stan i pocne on da se svadja sa zenom kao kako si dala bre ogrlicu drugarici jebenoj a lupez kaze kakva je ovo zajebancija pucacu bre, upucacu je a ovaj kaze pucaj(isfrustriran je od svadje i inace) i ovaj na kraju pobegne vidi doso djavo po svoje a ovaj posle morao da se pravda, rekao sam da ne puca, what?,,

On je valjda dobio ideju od Nekoga da ide na letovanje da spasi brak sto je slobodnom interpretacijom i modifikacijom ispalo ubistvo. On je kupio i pistolj tamo (neka plaza ostrvo) i sve pripremio u sobi kada zena dodje da ona padne sa terase na liticu u more(zato je i insistirao na starom apartmanu, posto zna da je tu terasa pogodna) kucaju mu na vrata on se usro sklanja pistolj vamo namo a valjda je ova sto usluzuje po sobama i dotle sam gledao.
Mozda neko zna.po glumcu galantan visok jak slici na denzela ali blaze crte lica, on je gospodin, godine oko 40. Znaci nema toliko iudefinisano i karakteristicno lice i mislim da je crnac xD (njegovs zena u filmu je bela to znam 100%(film je pustan na kablovskoj pre tjedan dana cca, oko 1 sat))

Previše detalja zbunjuje, Atife. Traži po netu.

E ako ovo nije Tri muškarca i noga, onda me jebite u dupe

https://www.whatismymovie.com/

Kucaj,ja sam nasao par filmova samo opisivao cega se secam

Paterson opasan film, kida koliko je dobar,a uopste nije nesto pretenciozan ili proseravajuc, mada nije za svakoga, pogotovo ko ne voli slow paced filmove.

došao sam napisati da je Paterson filmčina, al' to je već napisano, al' je i filmčina.