Prijava

Dzarmusov film Kafa i cigarete je bas prosek, nisam nesto narocito odusevljen. Jedina pozitivna stvar je hvaljenje Teslinih dostignuca i ideja u dve price. Preporucujem predstavu koja sam pre dve nedelje gledao u Ateljeu 212. Bar 3x je bolja od filma
http://atelje212.rs/repertoar/kafa-i-cigarete-pozdrav-iz-beograda-m-knezevic/

Nista smesno lepi, ja sam u zivotu vise puta bio u pozoristu nego u bioskopu. Bioskop smara jbg.

Nije mi zbog toga smesno nego bioskop, opera, bajadere, punatz sa zlatarom i novogodisnjim dzemperima itd. Zivot na visokoj nozi kakav ja i armin oduvek prizeljkujemo.

Opera i novogodisnji dzemperi uopste nisu COOL haha

Bosko Simic
Nista smesno lepi, ja sam u zivotu vise puta bio u pozoristu nego u bioskopu. Bioskop smara jbg.

Oh, dozvoli da te dodirnem sveti čoveče XD

Jel ima fora neka da vidim u kojoj predstavi bude golih picaka? Isao sam u srednjoj par puta sa profesoricom srpskog xddds i zatesilo se 2 puta golisave da su bile i to bas dobre rkulje

Bosko Simic
Opera i novogodisnji dzemperi uopste nisu COOL haha

Dobro, to sam izmislio xd

Haha boh dodirni me po mudima xd nisam mislio da glumim neku elitu nisam ja glasac jankovica, samo kazem da je pozoriste do jaja(bolje od bioskopa) ako ides na normalne(za mene normalne jbg to je subjektivno) predstave tipa pisane po nusicu ja njih najvolem a da me bioskop smara jer ne volim da se ljubim sa devojkom tamo. I nisam neki fan filmova kao sto vec znate.

Idem u bioskop samo kad klince vodim jbg i pricao minortak da smo gledali montebideo bog te video sa neke dve rkulje al se ja tog dana ne secam uopste tek od srebrnog jezera imam memorije

Hahaha brate gde ćeš Papita u pozorište tamo se većinom ćuti a on bi smarao 3 reda oko njega s pitanjima kolika im je plata i kako Armin i on da postanu milioneri

Nisam mu ni rekao da ide u pozoriste brt, on i dalje ide u FOLKOTEKE hahaha

Tamo lagano sa ribok klasikom na bosu nogu hahaah

Ribok klasik sa flekama od maltera haha

I malo pukle sa spoljasnjih strana od savijanja jer cesto kleci kad malterise nisko xd