- EA
Pa, m. sestre su jedan od lajt-motiva seksualnosti i putenosti. Ne može minus i gotovo!

Pazi, i kad ne primaju mito, oni vataju krivine i zjale, malo, malo je izuzetaka. Pa bio sam i ja kod doktora nekad. Mrzi me da sad bacam spiku pa ću potvrditi da je to tačno, ali imaš gomilu lezilebovića koju bole kurci za sve. Sa druge strane, i moji ukućani hoće da svud vataju krivine, da što manje rade i bolje plate imaju, pa to ne može! A onda odu kod doktora i hoće da ih odma primi i bude kulturan. NE MOŽE

Murinjo, ima i nas retkih koji pokušavamo da se borimo sa vetrenjačama. Možda stvarno time podsećamo okolinu na kojekakve Don Kihote XXI veka, al' šta sad... Mito nisam, niti želim da uzimam, i borim se protiv toga koliko god mogu. Siguran sam da je čak većina lekara takva, međutim-oni nisu interesantni novinarima, te stoga nećeš čitati u blicu "doktor spasao 3 mlada života za 2 sata na poslu", već "načelnik pedijatrije tražio 2000 evra od roditelja za operaciju urođene srčane mane trogodišnjoj devojčici", takve stvari i prodaju novine. Tužno, ali istinito. Frenki-ne pljujemo mi tebe, samo ne volimo kad neko pljuje nas, jer je ipak u pitanju naša profesija i pronalazimo se u takvim stvarima.
- EA
Ja sam ti spičio minus čim si napiso "nas-Srbe". Nauči da je ovo i-net i čita te vas cijeli svijet. Dalje nisam ni čitao jer sam Srbin. Jebi ga.
Minus stariji? ne verujem, ja sam jedna od matoraca ovde...
nisam ljuta, samo tvrdim da ovako nešto može mnogo bolje...
godinama sam to radila i jako je težak posao, pogotovo u srbiji, pogotovo devedesetih kad se dešavalo da jedno porodilište nema ni poenicilin, a kamoli nešto drugo...napatiš se, nagledaš svega, rintaš ko mazga za siću, onda jedan deo kolega uzme pare, a svi budemo popljuvani...i to loše, nekvalitetno popljuvani na sajtu koji je rečnik slega i mesto za razonodu, a ne za rešavanje socioloških problema...kako pogrdan, frenky? što sam ti napisala da je glupo?
pazi, korupciju u zdravstvu i uopšte zlo u zdravstvu su definisali mnogi ovde i dešavalo se nekima da dam plus...evo ova
http://vukajlija.com/porodjaj-u-americkim-filmovima-i-balkanskim-porodilistima/387758
koja se tiče direktno moje struke i odlična je...
a ovo što si ti napisao je osrednja pljuvačina prežvakane teme, mogao si bar da popljuješ kvalitetno...
krenimo, recimo, od prve rečenice...da li ti, dečače, znaš šta sve nas srbe može da iznervira pre nego stanje u zdravstvu?- PU
Najbolji mi je ovaj deo gde se pljuje Pantelic. +
