- a
što si na kraj srca turg dobra je+

Nisi u pravu xD 1: Fizicko uopste nije bezpotreban predmet, vec ima vaznost istu ako ne i vecu od ostalih predmeta, jer se brine o tvom zdravlju. 2:Profesori fizickog nisu ljubomorni na "pametnije" profesore, jer je falkutet koji su prof. fizickog zavrsili jedan od najtezih 3:Ovo "ciji se predmet nekad trebati deci u zivotu" je cista glupost, zdravlje je najbitnije
I da ne tupim vise, ti mi izgledas kao onaj tip devojke koja lakira duge nokte, lepo se oblaci, verovatno si lepa devojka, momci na fizickom balave za tobom, pa su tebi i najobicnije vezbe teske. Ja idem u tehnolosku, tamo ima mnogo takvih devojaka, veruj mi znam, kukaju kad nemogu da preskoce konopac koji je podignut na 10cm, uz to vecito kukaju "ja to nemogu" i sve onako "ijuuu zamalo se polomih" ...- a
On Konan a ti Lejdi, ne ide, bem mu miša :)
- a
evo ti moje tri kojih ne mogu da se otarasim od slušanja par nekih telefonskih zajebancija
- U majku ti jebem u pičku, pa to je preskupo.
- Aj priznaj- jesi l' se jebavala s mojijem mužem u mojijem kombiju koji sam ja krvavo na kredit platila.
- Šta ti imaš protiv moje Kostajnice, nemoj da ti ja pičku obrijem na ćelavo.
strašno, stvarno preterujem ali šta ćeš... 
Glupa reč koju pokupiš, dakle, od Pere,baba Sere,Sime jebača i takvih likova, dakle. Shvatiš, dakle, koliko je retardirana, dakle,tek kad te bliže društvo ismeje zbog nje, dakle. Međutim,priraste ti za srce,dakle, pa je iz principa izgovaraš u inat što češće možeš. Dakle.
Lady, možeš da obrišeš ktitore komentar.....ako ti se ne dopada...
- М
bicebice ovo je devojka :P + draga LadyHistory :))))
- М
Napreduješ ;) +++

iskreno Lady, polovina taj fakultet moze da okaci macku o rep..ne znaju da predaju a predaju u sk od ''nacionalnog znacaja''..iskreno sramota..ja sam pocela da kuliram te profesorske ispade..tipa oni odvale nesto sto je njima smesno a ceo razred mrtav ozbiljan..i utom i oni ucute pogledaju nas sve i prave se da nista nije bilo xD tako da..u koju sk ides?

Zahvaljujem na pljusu :D Šteta što se dosta nas pronalazi u ovome. J.J tako i kod mene,mi smo glupi kad se šalimo i pljušte kečevi samo tako,ali oni kad su prosti i kad preteraju,nema veze,može im se,zaboga oni imaju fakultet,a mi ne i tako te priče. Kod nas nema pedofila na sreću :) Al su strogi ko u manastiru.Ne zna čovek šta je gore.
- М
Pa dobro, nisu baš svi nastavnici takvi ;))) ali poznato je ovo +++ LadyHistoryyy ;)))
- М
:) Pljus!
- М
Hahaha...da, da... :) +++
- М
Dobra! +

Bilo je nešto slično, a bolje sročeno. Zbog toga minus.
http://vukajlija.com/prati-taj-auto/312496- М
Pročitala sam i definiciju i komenatare...i dajem + a i blog ću da pogledam...
