Prijava

Ima, mogli su još bar jedan gol da daju, fali im smirenost

Cenio sam da će biti iks, al' ovi klinci su zaslužili da dobiju. Baš su bolji.
Ako zvezda ne sačuva Luku Jovića i ne profitira debelo od njega, bataliću da pratim zvezdu i počinjem da navijam za Šumadiju iz Kragujevca, aupičkumaterinu. Dugo nije bilo ovakvog igrača u nas.

Ima ovde (potencijalno) opasnih igrača, dosta ideja, brzine, baš mi se sviđa kako su odigrali.

курчина од репрезентације, треба Видић и Жигић да се зову поново

чекај јел игро јовић? ушо у другом?

Da, ušao u 60 i nekom, pogodio stativu, imao nekoliko finih prodora.

Protiv Nemačke mora celu tekmu da odigra, i on i Pantić iz Partizana

Pa kakvi carevi su u prvoj ako su ova dvojica u drugoj postavi.. Mrzim te trenerske strategije i forice.

Ваљда је познато да кад је у питању репрезентација треба радити све супротно од оног што Милан Живадиновић каже.

АДВОКАТ ВЕЛКАМ ТУ СЕРБИЈА

Sve to stoji, ali znam da ga sigurno dovodi Falji i repka će nam isto izgledati kao i kod Siniše.

Видео сам јутрос Тадића на аеродрому, био сам у фазону матори ае ме води у сандрленд могу да играм бека место шоа, јебеш карлеушу он је папучар. Питао сам га и за ДЕкиАода ал је реко, стра' ме, узеће ми место у стартној постави.

Sautempton matori....

Мсм није мени битно где играм, само да имам што више утакмица у ногама да заслужим позив у репрезентацију...!

Vreme je da se legendarne vedete Radovanović i Stevanović, što haraju po Seriji A, vrate na velika vrata u reprezentaciju... nadam se da grešim, i da će Advokat furati svoju postavu, al nešto mi ne miriše na dobro. Advokat jeste veliko trenersko ime,to se ne može poreći

Baš će Advokat da sluša šta mu neki Ramadani kaže lolo još bard fudbala sve to provalio

Da je neko drugi rekao, pa i da se komentarise, ali Zivadinovic dileja...

S druge strane, vise nego jasno je da je Drule odbio da mu Ramadani sastavlja tim, inace bi odavno imao potpisan selektorski ugovor.