Prijava

Što gospodža toliko vapi za animiranim avatarima kad joj se ovaj neanimirani savršeno slaže sa poslednja dva posta :D

da, umro sam od smeha kad sam video :)

nEĆeŠ sE vALA sMeJaTi kAd Te sAČekAm iZA ćOŠka...

vi šel si abaut DET! HA!

Uopste mi se ne svidja raspored strana na forumu. Valjda bi na prvoj trebalo da budu najnoviji kometari a ne na poslednjoj. Ako vec mora ovako, moze li na pr. da se stavi nesto kao "prikazi nove poruke"?

Pa i postoji takva opcija. Pogledaj malo bolje. Kad klikneš na "poslednju poruku" na prvoj strani foruma, prikaže ti nove poruke.

Vidi stvarno, nisam obratio paznju. Hvala.

Ipak mi se ne svidja raspored strana :)

ne bi bilo lose kada bi se u okviru "vrh-najbolje definicije" napravila mala podela, na, npr. "najbolja definicija dana/nedelje/meseca/godine".
sve TOP definicije su definisane odavno, i treba da prodje jos dosta vremena dok dodje do smene na vrhu. sta mislite?

da, to bi bilo dobro. će napravim uskoro :)

hvala!

Podrzavam. Dobra ideja.

Hej uradute nesto sa ovim novim definicijama, dajte neki filter postavite da ne mogu da se izivljavaju klinci... ili ogranicite broj novih definicija na jednu, dve dnevno sa jedne IP adrese ili nesto vec smislite, ajde pametni ste vi ljudi

pa ima ograničenje 5 dnevno :) misliš da je mnogo?

mozda je i OK... ali baci pogled na "" trazi se definicija" skroz je to otislo u mandrlj pa i dalje :)

ma srediće se to, to može svako da dodaje (mislim čak i oni neregistrovani, mrzi me da proveravam sad) pa onda nije preterano merodavno. dođe mali perica i da perdlog. dopadne mu se kako se reč doda gore, pa hajde da piše sastav...

Stvano bi trebalo regulisati to dodavanje novih pojmova za definisanje pošto se ljudi iživljavaju na tome. Bar da se zna ko je šta predložio pa da se kazne oni koji prave sranja.
I treba sprečiti postavljanje pojmova koji već postoje. Čak Noris je definisan na 10 različitih mesta jer su svi drugačije spelovali.

uskoro ću namestiti da dnevno može samo 5 komada unosa "traži se definicija" sa iste IP adrese...

I koliko ce ljudi biti ograniceni ovom "promenom"? Izvini ali mislim da ces time onemoguciti ovo samo 5% populacije. Ostali nece biti zakaceni. A ako se nekome cefne da nas zajebava zabrana ce samo izazvati jos gore posledice. Mislim da njima nece biti tesko da se konektuju 20 puta na dan da bi nastavili da spamuju.
Mislim da je ovo pogresno resenje :(

aha u pravu si, onda cu namestiti da samo ulogovani mogu da pisu(i uvesti ogranicenje od 5)

Архива већ постоји али јој фали то сортирање што ти рече. Слажем се да је тај предлог добар и могао би да побољша квалитет дефинисања.

u pravu si zyclon, arhiva bi trebalo tako da funkcioniše.