Prijava

selogori ababa sečešlja verovatno najdubokoumniji anime ikad

pozz

Šta najbolje ide uz anime

Čips + Koka Kola

Smoki + Fanta

Onaj mix sa suncokretom, kikirikijem, orasima, i svim ostalim + šveps

?

Штапићи + Спрајт.

A je li štapići sa kikirikijem?

Vas treba tući ozbiljno
Čemu debilisanje jbt je l smiješno
Čekaoničari jebeni

Стварно сте болесници анимеиски

Ја их више не гледам. Како сам почео да радим.

10) Bartender (2006) - само за љубитеље кафане, али аниме није толико наиван, шта више може нешто да се и научи.

овај звучи добро. је л' он онако за некога ко би тек сад почео да гледа аниме? или има неки бољи да те увуче у тај свет?

Ne mozes ozbiljno da shvatis ljude koji gledaju anime. To je nekako dobrocudni debilko koji drka na dlakave japanke. Drago mi je da si prekinu bade

Веома је једноставан за гледање. Главни лик је конобар који сваком госту справи пиће по његовом укусу, а сваки гост има неке проблеме у животу које главни лик разоткрије.

Иначе постоје још неки за почетнике, јесу мало старији али ја волим такве:
Golden Boy
Great teacher Onizuka
Black Lagoon
Trigun
Samurai Champloo
Le Chevalier Deon
Cromartie high school

То сам гледао иначе јер сам хтио баш да видим у чему је фора, али постало је смор. Одгледао сам довољно.

Truć, generalno po meni to za uvlačenje kao i anime za početnike zavisi od čoveka do čoveka.

Recimo, ja gledam da pomognem ljudima tako što ih pitam koji žanr bi ih privukao. Npr kakve serije generalno gledaš pa nešto po tome da je slično iskopam da l ima i anime.

Да додам нешто.
Постоји велика разлика између анимеа од прије 15 и више година и ових данас.
Стари су се правили са разумјевањем јер су аутори ишли на то да пренесу филм у свет анимације, док нови су прављени само да би дебили издркавали на нацртане сисе. Зато и имамо дебилне косплејере и "отакуе" којима је јастук и јорган са аниме ликушама које имају велике сисе.

Што се тиче анимеа за почетнике сваки је добар ако може да схвати дешавања у њему јер постоје неки на које се мора да обрати пажња да би се схватило шта аниме хоће да каже.

док нови су прављени само да би дебили издркавали на нацртане сисе. Зато и имамо дебилне косплејере и "отакуе" којима је јастук и јорган са аниме ликушама које имају велике сисе.

Lepo pojedinci kažu da ne bi bilo na odmet da se Hirošima i Nagasaki ponove

Добро кажу. Хехе...

Death Note jedini anime koji sam odgledao i tu cu se zadrzati. Bas jebe.

ја нисам одгледао ниједан. вероватно ни нећу. али сајт полако умире па покушавам да извучем што више информација из њега пре него што се угаси.

И боље немој да гледаш. ;)