Prijava

prof :toliko me boli nos da ne mogu da stojim na nogama

moj drug : jel dolazi prva pomocka ? (prof. prve pomoci )

(ulazi profesorka,a ruza je ceka na stolu )
mi : profesorka mi danas bas i nismo spremni da odgovaramo...
prof: jao kako lepa ruza...Ko hoce da odgovara ? Ajde dobrovoljci...Nikola ustaj da odgovaras.

micili, на овај с претходне стране сам се искидао :)

професорка: ево на пример овај дечко из задње клупе...не би ме чудило да се тамо у јуну запита ко сам ја, шта хоће ова жена? Ало, лутко...знаш ли ти ко сам ја...
ја: Па, чини ми се да сам вас видео пар пута на ходнику...нисам сигуран...
професорка: е сад ћеш да добијеш питање на које ни сама не знам одговор...
ја: Па како ће те онда знати да ли сам тачно одговорио?
професорка: што си ти неки загуљен тип...

Moj drug iz klupe, osnovna, odgovara dinastiju Nemanjica i sad pita nastavnica sta je bio veliki zupan Stefan Nemanja S. Savi i ja nemogu u trenutku da se setim kako se kaze tata i kazem mu cale i on na sred casa kaze cale, koma :D .

Ista ta godina, isti drug, odgovaramo Napoleonove ratove i sada ja mu sapnem "Trgovinski sporazum" i on lik kaze trgovinski sponzori, na kraju casa dobio 3 a svako pitanje je "znao" :D

Mog burazera na faxu zove drug koji trenutno ima prijemni (pitaj boga kako) i sada on mu diktira i sapuce i nesto se iznervira na mene i kaze cuti bre majmune i lik to napise na prijemnom i padne :D

"Gde je ikonica za fejs?" Drugarica iz odeljenja.

Čas Srpskog, profesorica čita nešto od Ćopića: Crtao si pre konje a sad crtaš ikone. To je svetogrdje, to ni nekršteni kurci ne bi uradili, (treba nekršteni Turci ) :). Svi se smejemo ona gleda u nas, sačeka da nas prodje smeh i mrtvo ladno reče: Pa dobro, lapsusi se dešavaju.

Проф. Гаје кромпир, шећерну репу...
Ја: Прокељ?
Проф: Да, да, кромпир.
Друг до мене: :смеје се: Значи немају прокељ?
Проф. Ма како немају кромпир?! Једни су од највећих узгајивача кромпира!

Друг: Откуд снег у октобру у по лета?!