Prijava

Pekky i Dr.Janković...carevi ste! :) Lorde, dobar komentar...

A sad nastavak o paljevinizmu...češljam blicov sajt i na svim temama vezanim za svetsko one paljevine se opet pale, al sad očekivano u drugom smeru.

Zapazite ove komentare:
http://sport.blic.rs/mondijal2010/vesti/179968/Orlovi-uz-pivo-i-cigarete-cekali-mec-sa-Nemcima/komentari#ostali

pa nemce su pobedili, trebalo je pred australiju da raspale po vinjaku.

Хахахахахаха...

Sta zna srbin sta je diciplina?

e sad ih treba docekati jajima na beogradskom aerodromu.

Јес курац, јаја 15 динара, боље камењем, оно је беспатно.

Ma najbolje paradajz - najjeftiniji i najefektivniji. ;))

Најбоље оробити стовариште...

Хахахахахаха...

e to je carski komentar...

ali stvarno smo paljevinska nacija... :)

btw tamo ima i dva moja komentara :)

Grofe, imaš li neki predlog kako smiriti ove paljevine? Preplaviše svaki sajt, svaki forum, celu državu... Prosto se pitam ima li leka za nas???

Имењаче, што би реко својевремено Тулумбаћ мени, не свирај курцу...

Тако је,пусти модове нек се њима баве (читај,банују).

Pekky, nemam neki pametan predlog...što ne znači da nemam neki predlog :P

To sve polazi od obrazovanja i kuće, ako neki pasionizirani Srbin ћириличар ne pusta svom detetu TV jer tu ima đavoljih dela, onda tera ga od malena da mrzi Cigane izjavama "Budi dobar ili te nose Cigani" verovatnoća da mali postane paljevina je izrazito velika. A ako se u školi non stop uči da smo mi najbogatiji prirodnim resursima, a imamo najsavršenije pismo i slične gluopsti, onda niko nije kriv što imamo paljevine tipa Jovan Deretić (jel se tako zove?), a te paljevine ne bi stvorile paljevine tipa čedisti, kandisti koji kenjaju li kenjaju o Evropi i stvaraju nove paljevine.

Имењаче, што би реко својевремено Тулумбаћ мени, не свирај курцу...

Imenjače, ja ne mogu tek tako da sedim skrštenih ruku i gledam kako se budale množe. Možda te nervira moje ponašanje, ali mene nervira mnogo štošta, pa ćutim. ;)

Grofe, sve si u pravu, alal ti vera! :))

Imenjače, ja ne mogu tek tako da sedim skrštenih ruku i gledam kako se budale množe. Možda te nervira moje ponašanje, ali mene nervira mnogo štošta, pa ćutim. ;)

Скрштене руке или не, ти се бориш против ветрењача...

Grofe, paljevina ima i sa radikalske i sa strane čedista.

Uzgred, ko beše Jovan Deretić?

Uzgred, ko beše Jovan Deretić?

Онај што је открио српско име на египатским хијероглифима, и што је пронашао на некој чинији, или шта је већ, из античке Грчке слику Ахила у штиту на коме су исцртана 4 оцила.

http://img62.imageshack.us/i/ahil.jpg/

Срби, бре...Народ најстарији!!! Док су атињани изишљали логику, математику и демократију, Србин је виљушком, БОЦ!! И притом је расправљао са припитим кумом на слави о црној рупи у центру галаксије.

Онај што је открио српско име на египатским хијероглифима, и што је пронашао на некој чинији, или шта је већ, из античке Грчке слику Ахила у штиту на коме су исцртана 4 оцила.

/

Срби, бре...Народ најстарији!!! Док су атињани изишљали логику, математику и демократију, Србин је виљушком, БОЦ!! И притом је расправљао са припитим кумом на слави о црној рупи у центру галаксије.

E ta budala :)

Grofe, paljevina ima i sa radikalske i sa strane čedista.

Normalno. Bilo je toga i biće :)

Hahahaha, naravno. Mi pa tek onda amebe. :rofl:

Не, не pekky, грешиш. Прво ми, па онда амебесрби, па тек онда амебе.

Срби су писали ћирилицом док се још амебе нису ни појебале! То је чињеница!

Лако је либералима кад им ништа није свето. Зато смо ми остали веће паљевине.