Prijava

Постоје и паљевине Ц,које баце коску да се ове паљевине покољу,док ови све гледају из потаје.

Постоје и паљевине Ц,које баце коску да се ови покољу,док ово све гледају из потаје.

кашљ Џими кашљ :)

Нема разлога да те је срамота што спомињеш Џимија. Он баци коску,ми се кољемо,а ко фаулира,добије банану.

Ко каже да ме је срамота? Ја то све схватам као зезање :)

Е,па имаш паљевине који све схватају озбиљно,и то углавном да би испали фаце. Мислим да само 5% паљевина који саспу дрвље и камење на тезу која је против њих заиста заступа оно што говори. Већина само хоће да испадну фаце.

Ту си у праву, ту спадају они што кад им опсујеш кеву замишљају како им јебеш кеву па се нешто бусају. Мислим да има и дефиниција на ту тему, само не знам како се зове...

Ако налетим,бацићу ти линк. Или ако ти налетиш,баци линк. Звучи занимљиво за анализирање,и то баш на овој теми.

Мислим да је то управо Џими писао, или је бар причао о томе.

Sve vise se Vukajlija pretvara u YouTube. Komentari sve vise lice na one tamo, koji su sve, samo ne zdravorazumni.

Youtube:

fuck you serbian thrash KOSOVO IS ALBANIA

Vukajlija:

mamu vam gejevsku jebem ... sise jedne bolesne serem vam se u usta zato nam je takva drzava zbog takvih debila... KOSOVO IS SERBIA

I da naglasim da su oba posta pisana negde gde uopste nije ni tema Kosovo.

Sve to treba trajno banovati. -.-

Мислим да само 5% паљевина који саспу дрвље и камење на тезу која је против њих заиста заступа оно што говори. Већина само хоће да испадну фаце.

Браво!!!

Мислим да само 5% паљевина који саспу дрвље и камење на тезу која је против њих заиста заступа оно што говори. Већина само хоће да испадну фаце.

A to uvek izaziva suprotan efekat. ;)

Јесте,то увек изазове контраефекат. Нарочито на Вуки,где им одма завале банану. :)

A i što je najgore, paljevina ima sve više... I to ne samo na Vuki! o.O

Mudro zborite svi! :)

Sve vise se Vukajlija pretvara u YouTube.

e ovo sam i ja primetio, tuga brate.

Углавном... Јесмо паљевине ал' нисмо много већи од других што су били, само треба да се некако таква паљевина исконтролише у нешто конструктивно...

Ma samo treba iskulirati... Da sam ja sinoć posle "onoga" dao na sebe, bio bih garant banovan, ali ja se ne dam tako lako, nisam paljevina. ;)

И ја се трудим да се не самозапалим док потпирујем паљевине.

Sledeći put, doktore Jankoviću, ponećemo po kofu vode. Ako to ne ugasi paljevine, ništa neće. :))))))

To se sve savršeno videlo sinoć ko je paljevina, pa čak i neki koji su sebe proglasili anti-paljevinama...