Prijava

Koga zanima nek klikne na ovaj link i procita strasno proročanstvo..
http://www.dernek.ba/blog/689342/12Kovach12/uzasno-strasna-prorocanstva

NIJE NAM JOŠ PUNO OSTALO!!!!!!!!

Jozo...brate...jebeš li ti šta?

Pegledao sam ovaj blog i došao da tog fenomenalnog zaključka da ova baba sere k'o hibrid grlice i foke.

biće kako bude, a nas niko ništa neće pitati, tako da - udri brigu na veselje!
a ovo je nelogično do jaja... da li je baba vangla ovo stvarno predvidela, ne znam i ne verujem jer je ona zaista bila jedinstven medijum... naravno da niko nije bio bezgrešan u svojim vizijama (osim tesle), ali ovo baš nema smisla... mislim, do rata će neminovno doći, ali ako to bude nuklearni rat, onda ćao... dalje nema života... koga boli kurac da kontroliše teritoriju koja je kontaminirana, svašta... a i da nekog boli, neće dugo, upravo iz istog razloga, jer je kontaminirana, i ostaće takva milijardama godina.... zna li ko vreme poluraspada plutonijuma i uranijuma?
za 100 ili 200 godina se u kosmičkom smislu ne dešava ništa, a ne da se menjaju trajektorije planeta... kakvi crni sudari zvezda i polumrak! ništa gluplje u životu nisam pročitao....
kosmički brod sa ljudskom posadom na veneri može samo da crkne, zajedno sa svojom posadom! kako, dovraga, posle silnih ratova i osiromašenja, muslimani toliko napreduju da prevazilaze sve poznate granice tehnološkog napretka i naseljavaju ne samo svet, nego i planete sunčevog sistema? po toj logici bi i srbija mogla postati nuklearno kosmička hiper sila već iduće godine...
sve u svemu, scenario na čijoj zamršenosti bi pozavideli i autori španskih serija...

Mao ovo je interesantno samo kao neki jeftini scenario za film. Nego quu, Hirosima, Nagasaki - jos su tu. Hirosima je vrlo razvijen grad i moderan a proslo je ok 63 godine od bombe :D

Ne zadrzava se radijacije na povrsini vo vjeki vjekov. Spira do kisa i kopnene vode. Jos odavno je u Hirosimi radijacija na nivou prihvatljive, a to ti je kao bilo gde de ima ljudi ili su moji izvori netacni.

Venera je bas cool. Ja bih ziveo tamo... samo da nema vetrova i vrucine, a i da je gravitacija malo bolja. A i na Marsu bih, samo da ima malo vise atmosfere i da je toplije. A mogla bi gravitacija malo da se pojaca... ipak 3.7m/s² je malo malo... Mada dok sam igrao doom 3 bila je sve vreme 9.83m/s²...

Srbija ce biti nuklearna sila kada je prvi put pogode :D

e znao sam da ćeš ti da repliciraš!!!! :)))

Pa ko najvise sere ovde nego ja :P

Ovo je samo slobodna interpretacija nečega što je izjavila stara osoba koja nije bila upoznata sa njenovremenskom tehnologijom.
Postoje i njena proročanstva koja se niu obistinila.

Bugarska prorocica Vanga malo sto je pogrijesila,vrijeme ce pokazati da je i vise od proroka,po njoj treci svjecki rat ce poceti 2012 a okoncat ce se 2016 poslije tog rata bice prepolovljena Evropa a zivot u njoj skoro nemoguc.

jebes vangu ,uzivaj u zivotu breeeeeeeeeeee

sad cu da plasim decu sa tom baba vangom..
1. danas jedes slatko, pa tek za 4 godine.
2. ce ti kupi tata bicikl. ali za 4 godine.
3. deco, nemojte da vas sada rasteram po beogradu, da vas traze 4 godine...
4. lol

Ljudi i dalje, sa strahom naravno, hodaju po Hirošimi (uglavnom "šumari", ali su se divlje životinje tamo udomaćile i napravile u po grada divljinu, novi eko sistem. Eno ih, ništa im ne fali... :D

????
Barmen, ja cu ono sto Selenijum pije!

Ala lude babe! Ostaje da cekamo 2371 da vidimo oce li biti velika glad...nema smisla, Tarabići su bre bili proroci, a ne ove vange, tange, vidovite Zorke i Zorani na TV-u.

Evo nešto o Tarabićima i njihovom predviđanju http://www.croportal.net/forum/rub-znanosti/kremanska-prorocanstva-34400/

Jebiga nije logično da neko može da zna šta će se desiti, ali ovi su predvideli dosta toga i to daaavno...
Zapitaš se...

Hoces da kazes da ova baba zna sta je kontrolisana termonuklearna reakcija ili kiborg?

Ma jeb'la vas VangLa corava u bulju! :D
Imam i ja prorocanstvo> Ako bude bice, a ako ne bude nece!

Mrzi me da citam sta je rekla baba, ali ako bude taj rat ja cu da spustim roletne i sakrijem se pod jorgance sa nekim, pa neka bije ko hoce:))))