Prijava

Otvaram ovu temu za konstruktivno kritikovanje postupaka moderatora. Iz prostog razloga sto nisu savrseni, donekle su egoisticni, neki premalo, a neki previse vremena provode ovde (sto ima svoje posledice)...

Tema nema za cilj da se ikoga svrgava, samo da se, bez pretnje banom ili cim vec, clanovi ispucaju na moderatorima za koje misle da su ih ostetili.

Prvo cu ja da kazem da moderatorima nista tehnicki ne fali, ali da su neki previse bezobrazni, napadni i u neku ruku iskompleksirani (viskom ega ili cega vec).

Дај нам имена, немој сад да се повлачиш. :) Ја нисам имала проблема ни са једним модератором, ако не рачунамо моје бљак мишљење о теби, пошто си и ти био модератор. Али, не могу ни да их похвалим, јер нису довољно ефикасни у неким сферама.

Дај нам имена, немој сад да се повлачиш. :) Ја нисам имала проблема ни са једним модератором, ако не рачунамо моје бљак мишљење о теби, пошто си и ти био модератор.

WORD ^

Nekima nikad previše kurčenja, ccc.

Zašto se onda ne otvori i tema "Kritika članova"? Znam ja jednog koji je srao ovde po sajtu da je jebao šta je stig'o, taman malo da ga iskritikujem.

Takođe potpisujem navedeno.

A šta ako imamo nešto pozitivno da kažemo o pojedinom moderatoru?
Da li to podrazumeva novu temu ili može da se uvrsti ovde pod "pozitivnu kritiku"?

@Insolent Defender:
L O L :)

@church pub:
mislim da nema potrebe. opšte je poznato da se o moderatorima pojedinačno misli uglavnom sve pozitivno i najbolje. divni ljudi.

Једина замерка коју имам је за Суровог што ме бановао недавно на недељу дана због зезања. Ајде што ме бановао, али баш би била жеља да никад не будем банован. Хтео сам за једно 8 и по година да се хвалим около како за 10 година никад нисам банован. :)

А овако, све је ок. Похвале имам на рачум свих иако често греше, ал' ајде, људи смо :)

Ja sam jednom zamerio Surovom što me banovo u najavi. Mada lepo se ponašao kad smo se sreli uživo.

У, у, у, знам и ја једног што је срао, ја бих радије мотку да употребим, то је најпозитивнија критика коју од мене може да добије.

Ne postoji moderator sa nadimkom Neki. Ocekivao bi covek da ce evolucija delovati na tebe bar u toj meri da razvijes kicmu i otvoreno kazes sta imas.

Чудно мене никад нису бановали - само добио опомену јер сам спамовао са Мајонезом тему о одговорима и питањима за модераторе. Додуше ја ни немам петљу да станем пред модератора и продерем се : "Еј ти сероњо !"

Je l' postoji nacin da promenis budale? Ne. Je l' postoji nacin da meni bude kul? Ooo, da! :) A kako? Tako sto cu zdravo za gotovo uzeti sve lose sto kazete za mene, u prenesenom ili kakvom god znacenju. Vi gore, sto ste pisali o meni, aludirali na moje neke postupke ili nepostupke (stvari koje se nisu desile).

A sto se tice teme... Pa hajd', od volje vam, pisite.

Ovi moderatori ništa ne valjaju!A meni ponestalo trave.

Neo, opet si počeo da se zamlaćuješ ovim slovima...

Taman posla, to su samo slova. :) Predvidljiva. Sta god napises, mozes da skontas sta ce biti ispisano na konto toga..

Ja imam zamerku na to što su sad uhvatili da brišu 500 postera, a kako sam saznao, treba još maloda se otvori groblje za postere...
Zašto niste sačekali?

----------------------------

Niko nije rekao da ce to biti u skorije vreme. "Trebalo bi da bude" znaci da bi trebalo, ne da ce biti.

Ја хоћу да упутим критику малом прсту што је бановао човека који израђује производе од чисте буковине (http://vukajlija.com/recnik/autori/23796) Тебе изгледа боли уво да ли чланови овог сајта треба да постављају паркет или ламперију?? Нечувено...

ja sam uz zmiu, koji god da je razlog, pobogu, pravi domaći sirup od javora je pravi šlag!

Zmio, hvala za kritiku, greskom sam ga banovao... Hteo sam da banujem ovog http://vukajlija.com/recnik/autori/22934 ustvari. Izvinjavam se svima koji bi da postavljaju parket ili lamperiju a autoru Kintec posebno izvinjenje. Hvala jos jednom.

Ништа, ту смо да укажемо на грешке. Правда побећује, а сируп од јавора јој помаже у томе. Благодарим