Prijava

pa koje je nacionalnosti onda? kad kažem rus mislim sovjet, dakle tu ulaze i litvanci kazahstanci kurci palci. niko u poslednjih tridesetak godina nije bio treći na svetskom prvenstvu a da mu se država raspala lolo. tj. nabrojao sam sve mogućnosti

Pa brate, nije se njegova domovina raspala. :D Nisi procitao dobro, ili ja nisam lepo slozio..

Rodio se u jednoj, igrao za drugu, jerbo je te nacionalnosti.

jebem ti sunce jedva sam ga izguglo.
triki van.

Koliko se secam, onaj jedan Turcin je 2002. imao neku cirokanu, komentator spominjao da su ga roditelji terali da se osisa lolo. Da nije on?

Jeste. Kako se zove? :D

pa rekao si da je rođen u državi koja više ne postoji; dakle rodio se u nekoj čehoslovačkoj istočnoj nemačkoj pički materini, i posle je normalno igrao za neku od zemalja "naslednica". tako sam ja razumeo...

Jok, rodio se u Zapadnoj Nemackoj, igrao za Tursku, jerbo je Turcin. :D

ma kaki

Da nije Vest ? Mada ne znam za državu

Turkoglu. Sad ja pitaj jel?

Pogodio Mlatoni, samo ne zna ime da da...

A brate nema sanse da se setim imena sad. :)

Па да, неки Турчин из Немачке, а играо за Интер и Милан. Не верујем да не могу да сетим, али не могу.

Koliko se secam, onaj jedan Turcin je 2002. imao neku cirokanu, komentator spominjao da su ga roditelji terali da se osisa lolo. Da nije on?

Jel zna neko ime? Ili je Mlatoni pogodio...

EDIT: Fakticki nije igrao za Inter, ali je bio pod ugovorom. Nije nikad zaigrao, slali ga na pozajmice.

Погодио Млатони, реци.

Umit Davala.

On i burazer Hasan Sas sada pomocnici Manciniju u Interu...

E, jel se ja tripujem ili su Turci imali nekog belca za selektora, sede kose, koji je rekao da ce da se obrije ako nesto urade? Ili je on vodio Senegal tada? Znam da je sigurno 2002. bilo...

Немам појма, сећам се да је тај турски селектор тад имао неке милионске понуде са свих страна, али је остао у Турској и после га сви заборавили.

Ај, Млато, постављај даље.

Nedavno je protiv jednog naseg kluba igrao sin poznatog NBA kosarkasa istog imena. O kome se radi?

Мислиш истог и имена и презимена? Нолан Смит из Цедевите је син НБА кошаркаша.

Nisam na njega mislio, ovom je cale dosta poznatiji. Identicno ime i prezime imaju, samo je otac Jr a sin je III. Sin i njegov klub su nepoznati siroj javnosti. Posto je zajebano da vam dam hint za oca: clan poznatog tandema 80ih.