Prijava

S obzirom da je danas najsrBskija slava od svih slava, evo jedno lagano pitanje za budjenje.

Koji klub igra na stadionu Sveti Nikola? I da ne bude prelako, koji nas igrac je trenutno u tom timu?

Bari je klub. Igrača nisam znao pa sam izguglao.

Jeste Bari, igrac bio reprezentativac jedno vreme.

jok

EDIT: Moram palim. Igrao kod Mihe protiv Hrvatske, pa nastavljajte.

Gulan je u 3. timu Partizana decxko

Penis, truc i stevo banovani, ostalih nema. Mogu da okusam srecu...

Poznat po svojim ekscentricnim frizurama i bradama, igrao u skoro svim jacim ligama Evrope, ovaj defnazivac rodjen u Africi igrao je za zemlju koja je uvek smatrana velesilom, ali nikada nije nista znacajno uradila. Ko je on?

ја сад не могу да мислим јебеш ми све, нека га па ће наићи неко ко зна :)

Abel Xavier možda?

Jeste. Nastavljamo sjutra ja bih rekao, nema ljudova

evo jedno lakše, ko su bili pikovi ispred Džordana na čuvenom draftu 1984?

олаџувон и сем боуви

мики, враћај питање. ако је тај клуб који је доживио процват валенсија, онда би требало да се ради о карбонију.

Legendarni fudbaler, levi bek. Karijeru počinje u malom klubu iz svog rodnog grada, zatim prelazi u klub koji stalno ulazi i ispada iz prve lige te zemlje (i dalje zemlja odakle je naša zagonetna ličnost), tu privlači pažnju kluba koji je tada igrao drugu ligu (a 90-ih postaje izuzetno jak klub), zadržao se samo jednu sezonu i prelazi u klub čiji je trener i tada i sada iz Srbije (obojica su bili selektori naše repke), sa tim klubom osvaja Kup pobednika kupova i Kup svoje zemlje. Zatim prelazi u klub iz glavnog grada svoje zemlje, gde tokom dve sezone igra u timu sa čovekom koji je od 2013. trener tima u kome je zagonetni igrač igrao i opet mu trener biva čovek koji mu je u tom istom prošlom klubu bio trener. Nakon 7 godina igranja u tom timu, prelazi u jedan strani klub koji u vreme njegovog igranja doživljava procvat i igra 2 finala LŠ i osvaja jedan Kup UEFA. U tom klubu je proveo 9 godina i penzionisao se u 41.-oj godini (i u tom klubu je igrao sa bivšim selekorom naše repke, i seniorske i u21). Za reprezentaciju svoje zemlje je odigrao samo 18 utakmica zboj jake konkurencije na svojoj poziciji.

мики, враћај питање. ако је тај клуб који је доживио процват валенсија, онда би требало да се ради о карбонију.

Jeste Karboni. Trener u Sampi i Romi mu je bio Boškov, a igrao je u timovima sa Mihajlovićem i Đukićem.

Ma dok sam ja iskucao i ovi su postavili, pa da ne ispadne da ulećem bespravno...

ео једно лако, па одо дучим

Која два центра су чинили чувени ''Twin Towers'' тандем?

Dankan i Admiral Robinson?