Prijava

Mislim da je u skorijoj istoriji Patrijarh Pavle bio pravi primjer svim Srbima ili bi trebalo da bude.

Свашта. Сви знамо да је Новак Ђоковић највећи Србин у последњих минимум 100 година. Три прста на Аустралијан Опену, еј!

ви се зајебавајте а Ђоза покупио Карађозину звезду и Савин орден такође

Dali bi je i meni, da sam donirala 100 'iljadarki.

Dali bi je i meni, da sam donirala 100 'iljadarki.

+1

Ja da sam im dao te pare, dali bi mi da im cerke razdevicim. U dupe.

па и треба, дониро човек.

Eto, to je jedna od stvari od koje mi se sere. Tri prsta na Australian Openu? Pa Bojinovic je tri prsta u Splitu digo! I to mi je nesto... Kako sam se iznerviro kada je Djoker rekao da zeli da pozdravi sve Serbians, a ne Serbs! I on mi je Srbin, pa to je ruzno!

Аустралија је већа земља од Хрватске, па је подизање три прста тамо свакако значајније.

Ma zasto je to uopste znacajno??? Mnogi i ne znaju o tri prsta nista pa pricaju nesto. To ne pokazuje koliki je neko Srbin. A kad rece Serbians, e onda mi dodje muka...

Диго сам и ја три прста где год сам отишо ал ствар је у томе што ме гледало пар дрогираних црнаца и ружних енглеза, а на АО те гледа цео свет.

и није неправилно Сербијанс

Најзначајнији Срби су свакако Никола Тесла , Михајло Пупин , Карађорђе и Лаза Костић су велики шмекери.А и Његош је ту...има много значајних људи са Балкана тешко је посебно издвојити.

Ак' ћемо да верујемо Деретићу Исус је.

Драган Марковић - Палма.

По Деретићу су и Спартанци Срби тако да није исус него Леонидас !

Пардон , *Исус.

Ma zasto je to uopste znacajno??? Mnogi i ne znaju o tri prsta nista pa pricaju nesto. To ne pokazuje koliki je neko Srbin. A kad rece Serbians, e onda mi dodje muka...

Како није значајно? Поправља слику о Србима у целом свету! А Хрвати како пизде, хаос! Новаче, Србија је уз тебе! До нових победа Ђоле!!

Pa nisam rekao da je nepravilno sunce vam, kazem da Serbians znaci Srbijanci, a Serbs znaci Srbi i da on zna tu razliku, a opet kaze Serbians.

Sta to popravlja majke vam, kakvu sliku mogu popraviti 3 prsta? Jeste da nas on dobro reprezentuje, ali kako ga to cini najvecim Srbinom ikada?

Izvinite zaista, ali pretjerujete, da je Vidic osvojio Ligu Sampiona i podigao tri prsta ne bi se toliko pricalo. To je nebitno. Ja da sam popularan kao Djokovic ja bih stalno dizao tri prsta i promovisao srpstvo, a ne Srbiju.

I Srbijanci su mnogo manje Srbi od Srba iz drugih srpskih zemalja!

Jeste da nas on dobro reprezentuje, ali kako ga to cini najvecim Srbinom ikada?

Само ћу рећи - први тенисер света. Јеси ли видео оног црњу како воли Ђоковића? Само у Србији има да тако не воле такву величину. Дефинитивно највећи Србин икада, већи чак и од Патријарха покојног.

Sta to popravlja majke vam, kakvu sliku mogu popraviti 3 prsta?

Пред целим светом да види! Да пукну душмани!

Pa nisam rekao da je nepravilno sunce vam, kazem da Serbians znaci Srbijanci, a Serbs znaci Srbi i da on zna tu razliku, a opet kaze Serbians.

Откуд зна, он је тенисер, не лингвиста.

I Srbijanci su mnogo manje Srbi od Srba iz drugih srpskih zemalja!

Па тако кажи, ти си Босанац...