Prijava

Па тако кажи, ти си Босанац...

ХАХАХАХААХ они имају џека а ми Ђовака.Очигледно је ко је бољи!!!!
Ђоваче СРБИНЕ!!!!

Ma ajde sad stvarno, ne trolujem, ali zaista, ja sam jebeni Srbin iz Bosne, a ne Bosanac! Za vas sam samo Bosanac, jer vi ne postujete druge Srbe, kao ni Srbe na Kosovu. Velika ste gamad i cinite srpstvo oni sto nije. Kladim se da mnogi od vas ne znaju ni sopstvenu himnu odpjevati dalje od prve strofe (bila je neka anketa koja to pokazuje, ako nadjem postujem).

A ti @gamby, uz duzno postovanje, argumenti ti ne vrijede nicemu i baziraju se na principu rekla-kazala. Ti ces nesto govoriti. Prvi teniser svijeta? Ej, teniser! Postujem ga, ali vise postujem Pavla Bog da mu dusu prosti, jer njemu popularnost nije bila potrebna, ko je htio da cuje- cuo je. A ovo za teniser-lingvista je samo tvoje glupo nagadjanje, odnosno vise je smijesno, za to mislim zna svaki laik koji povrsinski zna engleski, ja ih bar znam dosta, a ako ja ovako neuk znam, onda bi sigurno i on trebalo da zna. Ovo ne pisem protiv njega, nego protiv svih koji kao ti bezrazlozno i neosnovano velicaju njegovu licnost dok se prave vrijednosti zaboravljaju.

Ja tebi zelim sve najbolje i mogao bih ovdje pricati o jos mnogo cemu, ali to ti ne mogu napisati sada.

3 prsta na AO?! Da crknu dusmani? Ajde molim te... Mnogi i ne znaju znacenje 3 prsta, recimo to je inace i simbol Frankovog rezima, pa ti skontaj kako to ljudi mogu da tumace i kako nas prezentuje...

Ma ajde sad stvarno, ne trolujem, ali zaista, ja sam jebeni Srbin iz Bosne, a ne Bosanac! Za vas sam samo Bosanac, jer vi ne postujete druge Srbe, kao ni Srbe na Kosovu. Velika ste gamad i cinite srpstvo oni sto nije. Kladim se da mnogi od vas ne znaju ni sopstvenu himnu odpjevati dalje od prve strofe (bila je neka anketa koja to pokazuje, ako nadjem postujem).

Ја нешто мислим да су људи који живе у Босни Босанци, исправите ме ако грешим...

Prvi teniser svijeta? Ej, teniser!

Управо, велика је конкуренција мораш признати!

Postujem ga, ali vise postujem Pavla Bog da mu dusu prosti, jer njemu popularnost nije bila potrebna, ko je htio da cuje- cuo je

http://bezbogova.blogspot.com/2010/03/bolesne-izjave-patrijarha-pavla.html

Чуо сам.

3 prsta na AO?! Da crknu dusmani? Ajde molim te... Mnogi i ne znaju znacenje 3 prsta, recimo to je inace i simbol Frankovog rezima, pa ti skontaj kako to ljudi mogu da tumace i kako nas prezentuje...

Немаш појма, ТРИ ПРСТА СРПСКА су светиња!

Ti covjece pricas naprazno, nemas jebenih argumenata ni za sta. Grijesis i za Bosance, evo ja te ispravljam, jer ja govorim o narodu, a ne o nacionalnosti. Bosanci nisu narod, Bosanci ne postoje.

Dok se Djokovic nije pojavio tenis niko i nije gledao, priznajmo to. Zasto niko ne velica Vidica koji je jedan od najboljih na svijetu u najpopularnijem sportu. Velicajte Stojanovica koji je jedini Srbin koji je podigao pehar najboljeg u Evropi i svijetu.

To sto vrijedjas sada Pavla ne umanjuje njegovu licnost. Da se malo udubis u komentare mozda bi i izvukao neku pouku i shvatio neke stvari.

TRI PRSTA SU SRPSKA, A NE SRBIJANSKA SVETINJA, KONTAS? TO POKUSAVAM I DA TI KAZEM, ALI TI SI GLUV DA CUJES. ZATO I KAZEM DA JE DJOKOVIC SVOJOM IZJAVOM VELICAO SRBIJANCE, A NE SRBE, I SRBIJANSTVO, A NE SRPSTVO!

Mozes mi reci da nemam pojma, ali ti to pokazujes, a ne ja.

I sada mislim da trolujes ovdje.

Elem, nije ni bitno, ovdje vise ne postujem, jer se pretvorilo u nesto zaista glupo.

Moje postovanje tebi i zelja da jednom shvatis prave vrijednosti. Procitaj neku knjigu za lektiru ili slicno.

Немаш појма, ТРИ ПРСТА СРПСКА су светиња!

*СРБСКА

Ти да си неки Србин ти би писао ћирилицом а не тим ђаволским писмом

Bosanci nisu narod, Bosanci ne postoje.

Како не постоје, ја познајем доста Босанаца.

Dok se Djokovic nije pojavio tenis niko i nije gledao, priznajmo to.

Зашто да гледамо ако нисмо најбољи?

To sto vrijedjas sada Pavla ne umanjuje njegovu licnost. Da se malo udubis u komentare mozda bi i izvukao neku pouku i shvatio neke stvari.

Вређам? Линујући сајт са његовим изјавама? Зезаш? И које ствари си схватио из тих поука? Са линка?

TRI PRSTA SU SRPSKA, A NE SRBIJANSKA SVETINJA, KONTAS? TO POKUSAVAM I DA TI KAZEM, ALI TI SI GLUV DA CUJES.

Не, не, ви из Босне се не рачунате.

I sada mislim da trolujes ovdje.

Пет бамбија за тебе.

Срби у Босни су Босанци и имају своју државу, зове се Босна и Херцеговина и да схвате то једном.

Ljudi, smešno je porediti Đokovića i Svetog Savu, npr.
Teško je i pokojnog patrijarha Pavla porediti sa Svetim Savom, jer da nije bilo njega, ne bi ni bilo crkve.

Elem, nije ni bitno, ovdje vise ne postujem, jer se pretvorilo u nesto zaista glupo.

Диван начин да покажеш да имаш добре аргументе, бај д веј.

1. Св. Сава
Зато што да није било Св. Саве ни Немањићи не би били тако дуговечни и напредни а самим тим ни Србија се не би била напредна колико је била. Можда то није било много поредећи запад али на подручју где се налазила и времену када се стварала и те како јесте.
Друга ствар је што је Св. Сава одржао српски народ заједно јер када је било најтеже ми смо се држали цркве, верујући у њега, а да није било цркве лако би нас Турци избрисали као етничку мањину царства.

2. Вук Ст. Караџић
Да будем кратак-зато што је средио језик који није имао одређена правила, зато што сада имамо јединствено писмо које је савршено фонетско где сваки глас има једно слово и оно "читај као што пишеш, пиши као што говориш".

3. Мехмед-паша Соколовић
Врло способан Србин који је одведен у јаничаре а после постао велики везир и био на том положају док су се сменила (мислим) 3-4 султана. Без обзира на веру, он је омогућио обнову спрске патријаршије постављајући на чело цркве свог рођака Макарија Соколовића.

4. Петар други Петровић Његош
Мислим да је он био најмудрији Србин. Његош је за нас био исто што је (како сам то рекао већ једном приликом) за Јевреје био Соломон.

5. Веселин Чајкановић
Ово је већ субјективно мишљење. Пошто волим етнологију, веома ценим Веселина јер се доста бавио нашом митологијом и обичајима и мислим да је имао најбоље радове и закључке. Нажалост, нисам прочитао ниједно оригинално његово дело али увек где њега цитирају знам да је баш он пре него што прочитам да пише његово име.

а да није било цркве лако би нас Турци избрисали као етничку мањину царства.

Је л' ко Бугаре?

Његош

!!!

Политички, и још таман у складу са данашњим даном, Карађорђе....
Гледано за културу, Свети Сава и Вук. Саван је доста урадио за цркву, а у том периоду манастири су били културна средишта, а Вук је поједноставио српски језик и спречио русификацију....
Научно гледано троумим се између Тесле, Пупина и Миланковића....
Не мере се изабрати само један јер има их много који су задужили народ у некој области....

Ђоковићеви успеси су велики, али јебем ли га, имамо пун курац спортиста са једнаким успесима.... У спорту ће по мени један ПРОФЕСОР АЦА НИКОЛИЋ бити барем дваес' пута значајнији од Ђоковића....

ZORAN ĐINĐIĆ I SLOBODAN MILOŠEVIĆ!
LOK MOŽE SADA!

macho босанац тешки...

I Srbijanci su mnogo manje Srbi od Srba iz drugih srpskih zemalja!...овако се теши босанац.

СРБИЈАНЦИ ИЗ ЗЕМЉЕ СРБИЈЕ УЈЕДИНИТЕ СЕ И ОТЕРАЈТЕ СРБЕ ИЗ ОСТАЛИХ СРПСКИХ ЗЕМАЉА!

Zbog tebe su obrisali Arsenal! You're gonna pay!