Prijava

da me ne shvatite pogresno sigurno je posle upgrade-a brzi.I ideja sa definicijom dana je odlicna.Ali ove mrtvacke boje i ostre linije mi nikako neidu uz Vukajliju, isisavaju svu zabavu sa sajta

Mislim da bi jedino značajno poboljšanje sajta bilo da se uvede javno glasanje, da se vidi ko je glasao za koju definiciju i kako.Tek tad bi se imala realna slika kvaliteta autora i njihovih kreacija.
Ovako ništa bitno nije unapređeno, osim što je promenjena šminka (i to na gore), a i sam kvalitet definicija se rapidno srozava, izgleda da više nikakvog kriterijuma nema...a uz to i ove očajne boje sve ređe imam želju da uopšte dođem ovde.

Zamisli koji bi efekat imalo prikazivanje tih podataka. Ljudi bi videli "svog hejtera" pa bi mu vraćali i tako u krug

Što se tiče boja na koje se mnogi žale, priznajem nisam dizajner pa otud takav izbor :) ...

Kratkoročni plan je da namestim teme (koje će svako moći da izabere u profilu) sa različitim kombinacijama boja , a dugoročni (sledeće godine) da platim nekog dobrog dizajnera da odradi posao kako treba.

Pa mislim da tad ne bi bilo 'hejtera' (ogavan izraz inače), zbog toga što se takvi likovi tako i ponašaju, jer njihovi glasovi ostaju anonimni. Ljudi bi dobro razmislili pre nego što uopšte daju bilo kakav glas, što vodi realnijem ocenjivanju.Ja inače ne dajem minuse, osim ako je nešto totalno nakaradno, već ako mi se neka def. ne svidi, prosto je preskočim, a mislim da bi se tako ponašali i ostali kad bi glasanje bilo javno. Treba biti baš mnogo sujetan da bi dao nekom minus samo jer je dao i on tebi, a takvo ponašanje bi se opet videlo...tako da sam uvek za transparentnost:) Ljudi potpuno drugačije reaguju kad znaju da njihove poteze svi mogu videti.

Hmmmm možda i ne bi bilo loše. Aj otvori zasebnu temu sa ovim predlogom da čujemo šta i drugi misle.

To se prosto rešava....kad napraviš nalog samo za 'hejtovanje', to će se odmah videti upravo zbog javnosti glasanja i odmah sledi banovanje i brisanje njegovih glasova

komentare o predlogu za transparentnost glasanja ne ostavljate u ovoj temi nego ovde: http://vukajlija.com/forum/teme/1163?strana=1#post_41128

aaaaaaaaaaaaaa.......al je cudno!! treba vremena da se neviknemo:D od kad fura nova verzija?! svidja mi se sto mogu da vidim svoje komentare,komentare drugih,slike i videe koje su postavljali! vrh! kiss

Vise mi se svidao stari izgled.Bio je i lepsi font i boje...

E aj sad da vidim ove kritičare:

Dajte linkove za domaće sajtove koji po vašem mišljenju imaju dobar dizajn ...

a sto je nama operashima sve pomereno na desno!?:(( kaizene kakve su ovo privilegije za mozilchane??

Морам да приметим, од како је измењен изглед сајта, мало живнуо форум :)

Узгред, имам исти проблем са Опером као Сини :)

Trebalo bi da je sređen problem sa operom.

Код мене је сад у реду, ради лепо чет у Опери...

И, можда не би било лоше, кад већ постоји историја чета, да негде стоји и датум, а не само сат... ако би то уопште било изводљиво...

Dobrivojeva kuća razvrata ima lepši dizajn...od domaćih.. :)

hvala za isprakvu,sad je sve ok!!:D