Prijava

Prvih mesec-dva boravka na sajtu sam mislila da ktitori brišu definicije. Nije mi baš bilo najjasnije kako se sa dvestotinak dindži kupuje to pravo i ko uopšte za te pare daje nekome neki autoritet, ali nisam videla drugu svrhu ktitorstva.
Nisam se javno izjašnjavala o tome, ali bila sam ubeđena.
Uh, sad mi lakše.

Slušam oba albuma Katy Perry na repeat-u, evo drugi dan... :|

А то што лажеш на теми Јебање, то ником ништа? :))

Gledao sam Šišanje...:/

Pravo Duncan zbori, ae upičkumaterinu, idem večeras da opravdam status
shift+delete

Их, Вехбијо, стари друже. Па данкан признао да и сам лаже тамо већ месецима. И отад много боље јебем да ти кажем лоло

Све обрисано, доста више, рекох.

Peki, opušteno kao babina sisa, ne nerviraj se :D

Peki koj ti je kurac, pusti ih da se blamiraju.

Hvala sto stitis moju privatnost. OVo je jebeni net, mogu da se predstavim kako hocu, jebe mi se.

Пеки одавде постови не смеју да се бришу, не постоји бан на основу поста овде, шта сад и ти сереш... кад модови тролују ок је, а кад то ради неко од нас обичних то није?? Ај сад ти им врати постове!!

Kratak siže, samhain je rekao da je zločesta matori perverznjak.
Dakle ona ima pimpek. Dalje čitajte sami

То што уживате да тролујете по постерима и дефиницијама је кул, али зајебите да радите то на форуму, на озбиљној теми.

Ваша генијална идеја да се удружите и ширите трол овде би једино могла да буде награђена бановима за непотребно спемовање, али рекох да нећу никог да банујем.

кад модови тролују

Ја не тролујем.

Крај приче.

Ђес Самх...

Е Пеки није крај приче... И Хуго ја сам причао хипотетички

Koji vam kur?
Neka je i sam Miloš Bojanić, direktno s' dvora, šta vas bole kurčevi. Ne obraćajte pažnju.
Ajde bolje da jebemo wannabe posterdžije...

ja ne smem da klikćem na sosove linkove :P

Кад бих постао мод обрисао бих све дефиниције Пекију д Џему, Блек холу и Френкију Делерви... после би исте вратио ал ми то гушт лололол