Prijava

Ајде Папасе мађијо, три тројке у другом полувремену, само то тражим од тебе.

Bravo Boxer

Žale od 0 do 2 obe

Nikolase, drug jedan i ja vodimo računa o toj tradiciji kad je LŠ u pitanju.
Ako Utorak padne premnogo golova sutra od 0 do 2 bukvalno sve tekem pa sve dase igra po grupama još. Ili ako Utorak zataji i bude traljavo Sreda je 3+
Mislim da je debil stavio 200 evra na od 0 do 2 ove dve tekme, tačnije 20 k dinara. Plus se tešio kao da mora da dođe jer Realu ne igra pola tima a ovamo je Juventus jbg

CSKA H2
De Colo +
Memphis H1
Lillard -
San Antonio 2
Paul +

Samo Pol jebeni, 21 dao a 22.5 bila granica

Zhajk cekam prognozu!
Boh predlozi sta imas, svaki predlog dobrodosao

E jbg, stvarno steta. Sad bi Papet trebalo da nastupi sa svojom cuvenom recenicom. :D

Samo Pol jebeni, 21 dao a 22.5 bila granica

Nema na bet at home te razne igre jbg, opikao sam neke favorite

A vec jutros me je sjebala kvitova jebena, kvota 1,25..

Efes - Real 2
Rudi 13.5 +
Olimpijakos - Barsa 148.5 -
Spanulis asistencije 5.5 +
Ante 12.5 -
Boston - Klivlend 2 i 203.5 +

Dobar tiket Nikolase, samo bih izbacio Rudija, uvek se mota tu oko granice, nesiguran mi je. Pre bih Printezisa umesto njega.

Fiorentina x-1
Napoli gg4+
Zenit 1i0-2
Olimpijakos 1 i + (145.5)
Lodžeski - (9.5)
Tomić - (12.5)

Odigrao tiket s nogu za pola minuta, sad kad sam došao kući i video šta sam namlatio nikako mi nije jasno, gluplji tiket odavno nisam video, ne bi me čudilo da padne 6/6.

Пушите га, зашто сте сви одиграли Томкета - ? Ја сам га ставио +, мада сам ја за те играче дудук(као што се и овде да видети) :(

Ma to je sreća čista, treba izmlatiti na ecipecipec i šta mu bog da, kao onomad kad sam ubo neke nba igrače, šes'-sedam, ecipecirao i bam.

Ja eto, Lodžeski ne prebacuje granicu celu seriju čini mi se, pa zato minus, dvaput me je zajebao za plus, a za Tomića, računam ako neko igra jaku odbranu u reketu to je oly, još i sudije puste malo jaču igru u grčkoj pod pritiskom jbg, tako da mi je za minus, al' to sa tomićem zavisi mnogo od kriterijuma i kako počne meč.

A za fudbal nikad grđe nisam namlatio.

Edit: a tek je za posmatranje ovo kad mi je većina igrača za minus, a na celu utakmicu stavim plus. Degenerik.

dnjipro x-1
fiorentina x-x
napoli gg3+
zenit 1

Није брате што, леп ти је овај фудбал мајке ми, кад погледаш све си реално ставио(мада знамо да је на кладионици реалност чист курац)

Ево га урокљиви Жајк, мора он да контрира па то ти је. Сви лепо ставимо 1 на Фиорентину и он ми се појави са Х. Шиц

Auuu igrao Lucky Six u Balkan Betu malopre. ZLO!

Auuu igrao Lucky Six u Balkan Betu malopre. ZLO!

Најгора зараза над заразама, бежи од тога ко ђаво од крста !

a nisam, igrao ortak a ja ga pratio sta radi i igra jednu istu kombinaciju sa po 100 kinti fazon 7 8 puta xD 6/48=0.12