Prijava

Lajović upravo počeo, sledeća je za nekih sat vremena

Ispraticu nesto sig. Veliki pozdrav za Janosh

Какав је ово састав, неозбиљно брото.

Danas sam odigrao 6 parova i verovao da je kvota barem 10. Da zaradim crvenu.

Kvota je bila 5 i tiket mi je 500 din dobitak.

Sve je to ok al sam uzeo tiket i nisam dao uplatu. Pa sam se vraćao da pitam jesam li platio a ona nije znala pa je brojala pare iz kase i svi smo čekali i bilo je jako neprijatno.

Dobro me podseti da proverim tiket..al me mrzi da ustajem jebenti.

Dinamo odigrao 2-1 lagano.

ima li neko neki dobar tiket za dupliranje max 2 para

nmg to stvarno ne igram to govno 4 godine

Rulet maika igara na sreću

PRENOSIM VAM MOJE DOPISIVANJE SA FB STRANICOM DJANGO
JAVITE IM SE DA VIDIMO DA LI LAZU, DA LI DAJU ISTE ILI RAZLICITE MECEVE

Cao druze, drago mi je da si se javio jer sam ovu stranicu i napravio sa zeljom da pomognem sto vecem broju kladionicara da shvati kako je jedino moguce zaraditi pare na kladionici.

U pitanju su sigurni tiketi kvote 2 do 3 i sa nekim okej ulogom, lagano se vremenom napravi dobra kolicina novca.

Ja sam na moj prvi tiket uplatio 1000 dinara, a sada mi uplata nikada nije manja od 100.000 dinara, ali igram samo kada sam 99% siguran u kombinacije.

Ukoliko zelis, ja sam voljan da ti pomognem sa mojim tiketima da zaradis ovog vikenda 200+ evra (ako krenes sa 2000 dinara)

Potrebno je dakle da imas samo 2000 dinara za ulog (makar), a tikete ces dobiti BESPLATNO.

Prvi tiket pocinje u petak, a ti razmisli dobro i javi mi da li zelis da te dovedem do lepe zarade.

Druze, trebalo bi od sutra da krenemo sa tiketima, nadam se da si spremio NAJMANJE 2000 dinara za ulog, bilo bi pozeljno i sa vise da krenes.

Ali je 2000 dinara uloga na prvi tiket neki minimalac i uslov da dobijes tiket za nedelju.

Vec sam spomenuo da je jedino moguce zaraditi sigurnim tiketima, i to samo ako imate dosta vremena da analizirate utakmice i nadjete pravu kombinaciju.

Ja se samo time bavim jer mi to donosi najvise i zadovoljstva i para, zelim tebi i jos par kladionicara da pomognem, a sve sto je potrebno jeste samo da pratite moje instrukcije i zaradicete lep novac.

Konkretno, ako krenes sa 2000 dinara, do kraja sledece nedelje ces u dzepu imati preko 100.000 dinara.

Uslovi za saradnju su sledeci:
Tiket koji ti posaljem za subotu ispratis sa najmanje 2000 dinara
NE dodajes nijedan par na tiket, ma koliko mislio da je siguran.
Kada odigras tiket, slikas ga da se jasno sve vidi i saljes mi u inboks.

Kada sve proverim sliku sto mi posaljes, saljem ti sigurnu kombinaciju za nedelju...

A dobices vcrs ili sutra pre podne sliku mog tiketa odigranog u maxbetu sa ulogom od 100.000 dinara (mozes ga proveriti na internetu)

Ako ti odgovaraju uslovi i zelis da zaradis, potvrdi mi ovde tako sto ces mi poslati tvoj broj telefona na koji cu ti poslati tiket putem sms-a...

Nadam se da ces dobro razmisliti i da cemo saradjivati.

Pozdrav

Tiket je jedan od sigurnijih koje sam imao u skorije vreme i ne bi smeo ni u kakvom scenariju da ga ne odigras, jer time gubis sjajnu priliku da zaradis a i da nastavimo saradnju.

Ne trazim ti nikakav novac, ali ti trazim da postujes moja "pravila" i uslove.
I to samo iz razloga da znam da moj trud da ti pomognem nije uzalud.

Dakle, sutra ovaj tiket odigraj sa najmanje 2000 dinara i kada ga odigras slikaj i posalji mi u inboks, i dobices novi siguran tiket za nedelju.

Tiket:
17:30 Gaz Metan - Targu Mures 1X (dupla sansa) (rumuni)
17:45 Lugano - Luzern X2 (dupla sansa) (svajcarska)
18:30 Sturm Graz - Salzburg X2 (dupla sansa) (austria)

kvota je oko 2,20 zavisi od kladionice...

Ja cu ti moj tiket sa ulogom od 100.000 dinara poslati sutra pre podne jer sam sada u guzvi i ne stizem.

Nadam se da ces ispostovati svoj deo i da nisam uzalud gubio vreme.
Cujemo se sutra ujutru, pozdrav

Evo kao sto sam i obecao, slika tiketa...
Moj ulog je 100.000 dinara, sto znaci da je izuzetno siguran a validnost tiketa mozes proveriti na ovom linku:
https://www.maxbet.rs/ibet/mobile/ticket/result.html?ticketCode=40653-MZCSAI-29&pin=4106

Tiket odigraj kao sto smo se dogovorili i slikaj ga da bi nastavili saradnju.

Nadam se da ces biti fer i korektan kao sto sam i ja prema tebi, pozdrav

Kucaj samo Django jeboga ti