Prijava

došao onaj hokej sinoć
bomba nažalost nije

Krece NBA sutra, tako da nema prestanka igranja, sad pojacavamo uloge, verovatnoca za dobitak je na nasoj strani!!

Klivlend-NY
GOlden state-San Antonio
Portland-Juta

EDIT:

Cekaj bre koji kurac, Zvezda igra sa Barsom u sredu pa sa Panatom u petak, sta je ovo NBA? Jel se drogiraju?

Ma da, samo mi jos nba fali

Okinucu ja na zenit 1&2+ (ne smijem 3) i onaj midjutlend i a u picku materinu sve

blajvaga, kako svi evropski velikani imaju nadimke, fener, panata, barsa samo zvezda nema skraćenicu predlažem fmp

Crv

tako je na tv-u stave haha

dobro to je za prenos, mislio sam kolokvijalno

nemoj mitiland ps, veruj mi...

A pauziracu danas pa sutra el ko covek. Ssmo da ne pocnem da se tresem uvece pa singliram japance ili kolumbijce

blajvaga, kako svi evropski velikani imaju nadimke, fener, panata, barsa samo zvezda nema skraćenicu predlažem fmp

Moze, drago mi je da si priznao da je Zvezda evropski velikan, to je prvi korak.

blajvaga, kako svi evropski velikani imaju nadimke, fener, panata, barsa samo zvezda nema skraćenicu predlažem fmp

исто као реал, макаби, лаборал (басконија), цска, ефес, дарушафака, армани, жалгирис, сви имају скраћенице у жаргону... али зато имамо ПАЋА.

уосталом, "ефемпе" има 6 слова, звезда исто толико, солидна скраћеница би била, gg wp брт, браво за скечину фантастичну.

PONEDELJAK DAN ZA JEDAN MALI KLADIONIČARSKI ODELJAK

APOEL NICOSIA - ETHNIKOS ACHNAS >>> kmb 1X&vg2
ZENIT - GAZOVIK O. >>>>>>>>>>>>> kmb 1&vg2
GOTEBORG - AIK >>>>>>>>>>>>>>> šns kiXVppX
KONYASPOR - FENERBAHCE >>>>>>>>> tgg gg
BRAGA - CHAVES >>>>>>>>>>>>>>> kmb 1X&vg2

ukupna kvota: 38

dobro to real je kraljevski klub, makabi je ponos izraela, cska su armejci, armani je sponzor inače milanezi... jedino zvezda nema kolokvijalni nadimak predlažem limenkari ili nešto slično.

Zajk aj rastumaci ovo sta ti je sta

igraš kladionicu 1010 godina i ne znaš šta je šta

ps!

Ovo je iz Mozzarta, znaci kad vidim Mozzartov tiket pripadne mi muka, jel moguce da je tako ruzan? Jedini ruzniji je Meridian.

Soccer <3

APOEL NICOSIA - ETHNIKOS ACHNAS >>> kmb 1X&vg2
ZENIT - GAZOVIK O. >>>>>>>>>>>>> kmb 1&vg2
GOTEBORG - AIK >>>>>>>>>>>>>>> šns kiXVppX
KONYASPOR - FENERBAHCE >>>>>>>>> tgg gg
BRAGA - CHAVES >>>>>>>>>>>>>>> kmb 1X&vg2

Dobio sam Midori na mozgu i Vokasija na jetri od ovog tiketa

Ne seri majmune nego kazi sta je ovo vg2