Prijava

Ima da vileni ceo vikend ovde

Katarine ćemo ćete ćeš da se izdobijamo neki vikend kao deca

U minusu sam 35e danas

Sve u picku lepu materinu, sad se bataljuje ozbiljno

Ha ha kladite se na kosarku, i to na poene igraca.

joooooj ubog sam majku ti jebem, idem da radim ali cu vam kasnije dostaviti par poslastica iz engleza nizih liga!

da nisam odigrao juce za danas ne bih se kockao.
Piterboro 3+
Milvol 3+
Majnc gg3+
Lajpcig gg3+
Shalke gg3+
Sanderlend 1X
Man utd 1-1
Bajern 2-2
K.palas gg3+
Bormut gg3+

Pseto jebem te jako ,sinoc u kafani ide ah tugo tugo i ja se na pola pesme setim,reko da vidim sta je psg uradio,jel pseta odnela tuga isto daj boze da nije,bacim pogled vidim 0:1, volim taj rezultat,zena vidi flashscore upaljen pocne da mi jebe majku pa sam prestao da uzivam ali sam se jako radovao zbog tebe u sebi. Eh zivote.

Kristal Palas-Liverpul poslednjih 8 tekmi doslo gg,moze da se igra 2iGG lagano eto moj predlog uzmi ili ostavi

Hvala ti brndiga zadovoljan sam jucerasnjim danom jako, danas nisam siguran da cu ista odigrati do 12h a posle toga ko zna, u pravu si za 0:1 taj rezultat je melem za oci moje kada ga vidim pogotovo u drugom poluvremenu. Malo mi je nelagodno sto mislis na mene dok si sa zenom ali sta sad ne moze nikad sve biti savrseno nadam se da si primio platu juce da danas zajedno izginemo po dve glave hehe romantika gde ces vecu jer IMAM MISIJU HOCU MOJE PARE NAZAD JOS SAMO 4 GLAVE AJMO BREEE

Danas u kladzi ima da pricam MOJ ORTAK uzeo pare juce! Znam za jadac,isplanirao sam ovaj dan tako da nemam vremena za grmljavinu,jer ako u ponedeljak ostanem sa 10 hiljada ostacu i bez zene pa mi to nesto nije bas u redu kad razmislim ali sam sklonio sa strane par hiljada da malo procackam oko 16h engleze a i da ostane za nba uvece

Braco moja nema veceg 3+ od Cheltenam-Blackpool, ispratite da padnemo zajedno da mi majku jebete

Ma samo da se drzimo zajedno brt i u dobru i u zlu pusti zenu ko ti je bitniji?? Ali danas ce biti u dobru sto posto ubedjen sam u to volim ovaj mamurluk kad me probude u 8 i 10. Prati me u stopu ceo dan i bices bogatiji na kraju dana minimum 7k aj promis

Kad igraju ti i dokle ces da se kladis na te bosonoge?

U 16h, to su moja braca,uvek su me postovala samo sad malo manje od kad sam se ozenio

Listu delim na engleze nize lige i premier ligu,deugo ne gledam

Zajeban je mamurluk,dodje mi da placem